TYGŘÍ OKO NÁHRDELNÍK SEKANÝ 90cm

Kód: 3030
145 Kč / ks
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Tygří oko je ideální pro podnikatele a pro ty, kteří s podnikáním začínají. Pomáhá budovat dovednosti důležité pro úspěch a kariérní postup.Tygří oko se tradičně používá k léčení onemocnění očí a krku, zlepšuje také schopnost vidět ve tmě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Využití:

Tygří oko je ideální pro podnikatele a pro ty, kteří s podnikáním začínají. Pomáhá budovat dovednosti důležité pro úspěch a kariérní postup. Tygří oko také varuje před samolibostí, dodává nositeli pokoru a inspiruje ke snaze zkusit něco nového. Lze jej použít jako podpůrný kámen u zkoušek, soutěží nebo veřejných vystoupení. Pomáhá také lépe prezentovat své nápady nebo produkty.

Tygří oko zbystřuje smysly, pomáhá věnovat pozornost detailům a povzbuzuje k pozitivnímu myšlení. Je to jedna z nejlepších pomůcek pro řešení krizí a poskytuje perfektní podporu, když se člověk bojí udělat velké rozhodnutí.

Léčebné účinky fyzické:

Tygří oko zvyšuje vitalitu a sílu a obnovuje rovnováhu těla na všech úrovních. Umístěním na reprodukční orgány stimuluje plodnost a řeší problémy s početím. Tygří oko také napomáhá rovnováze obou mozkových hemisfér a může mírnit sezónní afektivní poruchy a deprese. Je účinný pro zmírnění nočních můr a je skvělý pro potlačení astmatických záchvatů a angín.

Tygří oko se tradičně používá k léčení onemocnění očí a krku, zlepšuje také schopnost vidět ve tmě. Usnadňuje léčbu potíží s žaludkem a žlučníkem. Dokáže také posílit vyrovnání páteře a napravit škody po zlomeninách kostí.

Léčebné účinky emocionální:

Tygří oko je pozoruhodným spojencem pro mysl a vyvažuje emocionální extrémy. Přináší soustředěnost a stabilitu, čímž zlepšuje schopnost se rozhodovat. Tygří oko je ideální pro ty, kteří nemohou najít smysl života a pro ty, kteří nedokážou vidět svět pozitivně a mít důvěru v budoucnost.

Tygří oko je velmi přínosné pro řešení dilemat a vnitřních bojů způsobených žárlivostí a umíněností. Zlepšuje schopnost porozumět druhým a schopnost empatie obecně. Je vynikající pro zlepšení sebekritiky a zvyšuje kreativitu, takže lze lépe posilovat svůj přirozený talent.

Spirituální energie:

Tygří oko rezonuje s frekvencemi Země a poskytuje teplou a stabilní energii pro motlitby či meditace. Plodí tak klid a krásu a spojuje nositele s duchovní silou Slunce. Tygří oko umožňuje pamatovat si lépe sny a používat je pro duševní rozvoj. Vyvolává představivost, intuici a činnost tzv. třetího oka. Je pozoruhodný pro vyvážení jin a jang energie.

Způsob nošení:

Noste kratší dobu na pravé ruce, případně použijte jako přívěšek. Pro uzemnění duchovní energie přiložte na pupeční čakru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: