Šungitová drť 10 - 20 mm

Kód: 2874
Akce Novinka Tip
135 Kč –51 %
Šungitová drť 10 - 20 mm
135 Kč –51 % 65 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Šungit dezinfikuje a čistí vodu - díky svým absorpčním, katalytickým a baktericidním schopnostem čistí téměř od všech organických příměsí, včetně ropných produktů a sloučenin obsahujících chlor, pesticidy, fenoly, dusičnany, amoniak, od mnoha kovů i nekovů, likviduje vibria cholery, streptokoky i jiné bakterie a mikroorganismy. Z energetické paměti vody odstraňuje informaci o látkách, jež se v ní dříve nacházely, obohacuje ji prospěšnými stopovými prvky pro organismus, nabíjí, aktivuje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinky šungitové vody

Ukázalo se, že při vzájemném působení s vodou, má šungit léčebné vlastnosti. Přetváří vodu na biologicky aktivní. Fulleren je nejvýkonnější a dlouho působícím antioxidant. Jeho schopnosti čistit vodu od škodlivých příměsí se skutečně nic nevyrovná. Dokáže současně dodávat organizmu prospěšné stopové prvky a makroprvky a pohlcovat škodlivé.

Šungitová voda je skvělý, naprosto přírodní nápoj, který získáte úpravou běžné vody z vodovodního kohoutku bez složitých procedur a nákladů.

Váha 150 g šungitové drti je vhodná pro 2,5–3 litry vody, nejlepší je skleněná nádoba.


> použití je vhodné i při obtížích s ledvinami, artritidou a kůži, krví
> likviduje parazity, pomáhá s únavou, spánkem
> pytlíčky naplněny Šungitem přikládané na bedra, nebo klouby odstraňují bolest a obnovují pohyb po artritidě, radikulitidě, osteochondróze

Příprava šungitové vody:

Šungitovou drť nasypeme do 3 litrové sleněné nádoby – karafy (nebo půlku do 1,5 litru) necháme 48 hodin působit, potom šungit důkladně propereme, vodu vylejeme včetně prachu a karafu umyjeme od zbytku prachu a drobných úlomků (šungit nejlépe přecedíme přes umělohmotné sítko a vrátíme zpět). Potom nasypeme šungit zpět do karafy, zalejeme vodou a necháme cca 24 hodin čistit a harmonizovat. Poté vodu slejeme do jiné skleněné nádoby a můžeme ji pít nebo používat na čaj nebo kávu.

Maximální účinek má voda za 72 hodin louhování, poté začínají účinky slábnout.

PIJEME KDYKOLIV BĚHEM DNE.

 Nezapomínejte alespoň jednou měsíčně drť čistit slanou vodou ( zalijte šungit na cca 2 hodiny slanou vodou, nejlépe mořskou).

Čistící účinnost drti trvá zhruba 4-6 měsíců, poté je třeba ji vyměnit. Použitý šungit je vhodné vložit do půdy na zahradě, nebo do květináčů, prospěje to Vaším rostlinám.

 

 

Hmotnost: 150 g

Původ: Karélie, Rusko

Baleno: Kateřina Františová Müllerová, č.p. 496, Petrovice u Karviné, 735 72, Tel. 64 358 480,

Doplňkové parametry

Kategorie: KAMENY, ESOTERIKA
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: