LABRADORIT TROMLOVANÝ 50GR

Kód: 8442
Novinka Tip
Značka: SVĚT KAMENŮ
48 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Nošení labradoritu umožňuje, aby se vyplavaly na povrch magické síly skryté v člověku. Zvyšuje duševní a intuitivní schopnosti, jasnovidectví, telepatii, proroctví a kontrolu náhody. Pomáhá v komunikaci s vyššími průvodci a duchy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pytlíček obsahuje +- 50 gramů  cca 3 až 4 tromlované kameny o velikosti 2,5 -3,5 cm
 
Léčebné účinky fyzické:
Labradorit je vhodný na léčbu plic, potíží s dýcháním, bronchitidou nebo nachlazením. Pomáhá také při trávení a regulaci metabolismu. Labradorit nachází užití také při léčbě očí a mozkových poruch, ke stimulaci mentálního soustředění a eliminaci stresu a úzkosti. Může být také uklidňující během menstruace a působí příznivě na krevní tlak, revmatismus a dnu.
Léčebné účinky emocionální:
Labradorit uklidňuje hyperaktivní mysl a dodává energii představivosti, takže je snazší produkovat nové nápady. Je to skvělý nástroj pro navrácení radosti a spontánnosti zpět do života. Labradorit pomáhá eliminovat emocionální únavu z každodenních starostí a probouzí mysl.
Labradorit přináší zapomenuté vzpomínky zpět na povrch a usnadňuje jejich pochopení. Podněcuje rozjímání a sebepozorování, přináší jasnost intelektuálního myšlení a intuitivní moudrosti. Je to povznášející krystal, který pomáhá zahnat obavy.
Spirituální energie:
Energie labradoritu dovoluje proniknout do závoje vševědoucna, kde se všechny znalosti a možnosti spojují. Je to místo potenciálu a zdroj stvoření, který je ideální pro šamany, kouzelníky a světce. Labradorit funguje jako ochranný spojenec při propojení zkušeností z jiných oblastí, jiných časů a životů. Pomáhá při pohybu mezi světy a přináší světlo, které osvětluje tuto cestu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: