SODALIT NÁDRDELNÍK SEKANÝ 90cm

Kód: 3075
145 Kč / ks
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

SODALIT prohlubuje logické myšlení, důslednost, dodává odvahu a sebedůvěru, prohlubuje intuici, pomáhá uskutečňovat sny a touhy, vede k lepší koncentraci, harmonizuje fantazii s realitou, uklidňuje a chrání před konflikty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náramek je vyrobený z tromlovaných, nepravidelných kamenů - SODALITU, které jsou navlečeny na gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost. Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech od fotografie lišit.

Léčebné účinky fyzické:

Z fyzického hlediska je sodalit prospěšný pro žlázy, pomáhá při cukrovce, problémech s trávicím ústrojím a rakovině lymfatických žláz. Zmírňuje také nespavost a nedostatek vápníku. Také se používá pro rychlejší nabrání energie po nemoci nebo nachlazení. Sodalit je spojen i s ochranou krku a očí.

Léčebné účinky emocionální:

Sodalit je kamenem logiky, racionality a účinnosti. Je užitečný pro práce ve skupinách a stimuluje mysl. Je to kámen pravdy a přináší ji do všech sfér komunikace. Také bývá nazýván kamenem básníků a je vhodný pro léčbu poruch řeči. Dále může pomoci s argumentací nebo neshodami. Sodalitu je přisuzována schopnost zvyšování inteligence, znalostí a snahy učit se.

Spirituální energie:

Sodalit vám pomůže otevřít a rozvíjet intuitivní schopnosti, stimulovat skryté vlohy a pomáhat rozvíjet schopnosti jasnovidce. Tyto dary vám mohou pomoci lépe využívat duchovní informace během meditací. Také vám zlepší přístup k vlastnímu podvědomí a umožní vám lépe pochopit sama sebe z duchovního hlediska. Může vám zprostředkovat vzpomínky na sny a stimulovat lucidní snění.

Způsob nošení:

Sodalit přináší klid a mír. Noste kousek tohoto kamene v kapse a budete cítit vnitřní klid a harmonii. Pro navození klidu v domácnosti, mějte jeden kousek kamene v každé místnosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: