OBSIDIÁN VLOČKOVÝ SEKANÝ NÁHRDELNÍ 90cm

Kód: 3081
145 Kč / ks
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Obsidiánu vločkovému také říkáme kamenem bez hranic a omezení. Kámen se silnou ochrannou schopností vytvářet štít proti všemu negativnímu. Uklidňuje a odstraňuje stres. Zbavuje organizmus toxických látek, odstraňuje bloky a napětí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinně také odstraňuje zmatenost a dává člověku schopnost se racionálně rozhodnout. Napomáhá logickému a jasnému myšlení.

Obsidián využijí i všichni ti, kteří potřebují zjistit, kdo skutečně jsou a co jim chybí k tomu, aby mohli ve svém životě pohodlně a efektivně postupovat. Přináší rovnováhu do chvil, které doprovázejí velké životní změny. Je také kamenem, který učí člověka vážit si vše pozitivní i negativní, co se děje v jeho okolí.

Účinky

Využíván je obsidián vločkový zejména při onemocněních žilního systému. Čistí a hojí kůži. Stejně účinný má i při poruchách kostí a kloubů. Ulevuje od artritidy a ostatních onemocnění kloubů.

Příznivě působí i při snižování krevního tlaku.

Obsidián vločkový by měli nosit lidé, kteří trpí špatmým prokrvením končetin. Také pomáhá hojit rány, modřiny a při křečích.

Celkově dokáže detoxikovat organismus a navrací mu tělesnou harmonii.

Čištění a nabíjení

Očista a nabíjení obsidiánu vločkového není komplikovaná. Pouze správně očištěný a nabitý kámen má všechny své účinky. Obsidián vločkový podržíme pár minut pod tekoucí vodou. Následně ho osušíme a dáme nabít na sluneční nebo měsíční světlo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: