MAGNEZIT SEKANÝ NÁHRDELNÍK 90cm

Kód: 3021
145 Kč –31 %
MAGNESIT NÁDHRDELNÍK
145 Kč –31 % 99 Kč / ks
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.4.2024

Magnezit je ideální pro řešení problémů se zuby a kostmi. Zmírňuje bolesti hlavy a migrény. Regeneruje příliš citlivou pleť a pomáhá při uklidnění svalových křečí.Pomůže vám, pokud jste ve vztahu a je obtížné najít kompromis s partnerem. To se týká nejen osobních vztahů, ale i těch pracovních.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Země původu: Zimbabwe

Využití:

Magnezit se používá pro zvýraznění intenzity meditace a zároveň vám pomůže dostat se do klidu. Je to silný kámen, který dokáže probudit dar psychického vědomí, stejně jako automatické psaní. Vibrace tohoto krystalu pomohou kontaktovat své duchovní průvodce a posílit psychické síly, o kterých jste neměli tušení. Magnezit také může rozvinout vaše schopnosti jasnovidectví. Jde o poměrně silný psychický krystal.

Léčebné účinky fyzické:

Magnezit je ideální pro řešení problémů se zuby a kostmi. Zmírňuje bolesti hlavy a migrény. Regeneruje příliš citlivou pleť a pomáhá při uklidnění svalových křečí. Celkově detoxikuje tělo a neutralizuje tělesný pach. Je velmi nápomocný na snížení hladiny cholesterolu v krvi a na zrychlení metabolismu.

Léčebné účinky emocionální:

Magnezit je účinný na pomoc s emocemi. Pomůže vám, pokud jste ve vztahu a je obtížné najít kompromis s partnerem. To se týká nejen osobních vztahů, ale i těch pracovních. Energie vylučovaná magnezitem vám pomůže podívat se na vlastní já a pochopit jej. Stimuluje vás také, abyste se dívali na svět a lidi kolem vás jasněji a příměji.

Spirituální energie:

Není to všeobecně moc známo, ale magnezit je skvělý na otevření srdeční čakry. Díky tomu vám může přinést mimořádný smysl pro osobní štěstí ve svém vnitřním životě. Budete více milovat sami sebe, což je nutností, pokud chcete být schopni milovat druhé. Magnezit je vynikající kámen k posilnění sebevědomí. Obsahuje v sobě uklidňující vibrace, které je radost čerpat. Jeden z jeho silných atributů je ten, že stimuluje vaši mysl a schopnost komunikovat s vlastním srdcem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: