VE RTĚNCE JE OLOVO - Deaconová Gillian VÝPRODEJ

Kód: 958
Akce Tip
Značka: IKAR
299 Kč –46 %
VE RTĚNCE JE OLOVO - Deaconová Gillian  VÝPRODEJ
299 Kč –46 % 159 Kč / ks
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Kniha je průvodcem organickou netoxickou kosmetikou. Autorka se rozhodla prozkoumat, co všechno ohrožuje ženy při jejich zkrášlovacích, hygienických nebo uklízecích rituálech, a napsala pro ně tohoto průvodce a rádce. Kromě jiného uvádí mnoho návodů na domácí „kuchyňskou“ kosmetiku a odkazů na firmy, které nezávadné věci vyrábějí (autorka je Kanaďanka, ale některé uvedené značky se prodávají i u nás, např. Weleda, jiné lze bez problémů dohledat na internetu).

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý den používáme kosmetické přípravky a každý den tak tělo běžně vystavujeme působení více než stovky chemikálií.

Autorka podrobila širokou škálu kosmetických značek velmi důkladnému zkoumání a přináší překvapivé poznatky.

Nezůstává však jen u konstatování faktů, ale uvádí i mnoho návodů na domácí "kuchyňskou" kosmetiku a odkazů na firmy, které nezávadné krášlicí prostředky vyrábějí.

Vysvětluje také rozdíly v pojmech ( např. přírodní neznamená organický či netoxický) a pomáhá ženám otevřít oči, aby si uvědomily, jak se chránit před případnými riziky.

 

Gillian Deaconová (nar.1966), autorka mnoha oceněných rozhlasových pořadů a knižních bestsellerů, je jednou z nejznámějších ekologických aktivistek v Kanadě.

Napsala úspěšný titul GREEN FOR LIFE (Zelená pro život, 2008), na kanadském televizním kanálu CBC moderovala vlastní polední show THE GILL DEACON SHOW a byla pět let spolumoderátorkou programů @discovery.ca.

Pravidelně také přispívá do časopisů.

Žije v Torontu s manželem a třemi syny.

ZNAČKA: Ikar

VAZBA: pevná

POČET STRAN : 351

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: