Čtení z dlaně snadno a rychle Sasha Fenton

Kód: 7352
Novinka Tip
210 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Život máme ve svých rukou, které nám mohou poskytnout vodítka, kdo jsme, kým jsme byli a co nás může čekat. Tato základní a srozumitelná kniha ukazuje, jak snadné je číst z ruky – ať už pro zábavu nebo zcela vážně. Naše ruce nám dávají nahlédnout do naší osobnosti, zdraví, silných a slabých stránek, a dokonce i do naší budoucnosti. Každý prst, bříško nebo čára na dlani je záchytný bod, který může být snadno dešifrován, pokud víte, jak na to. Autorka odhaluje základy čtení z ruky, jejích čar a prstů. Dozvíte se, jak vyčíst něčí charakter, zdraví, lásku, zájmy a osud.

Detailní informace

Detailní popis produktu

"Stejně jako oblázek hozený do vody vytváří vlny, naše myšlenky mají podobný účinek na naše dlaně." – Michael Scotts Život máme ve svých rukou, které nám mohou poskytnout vodítka, kdo jsme, kým jsme byli a co nás může čekat. Tato základní a srozumitelná kniha ukazuje, jak snadné je číst z ruky – ať už pro zábavu nebo zcela vážně.

Autorka odhaluje základy čtení z ruky, jejích čar a prstů. Dozvíte se, jak vyčíst něčí charakter, zdraví, lásku, zájmy a osud.

Kapitoly zahrnují:
- Mapu ruky
- Falangy (kosti mezi prsty a klouby)
- Hlavní a vedlejší čáry
- Jak si vyrobit otisky rukou

Nádherná kniha pro začátečníky plná ilustrací vás provede světem věštění z ruky.

ZNAČKA: Omega

VAZBA: měkká

POČET STRAN : 168

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: