Malinký anděl pro naději

Kód: HT-AS2316
Novinka Tip
Značka: BOMBASTUS
86 Kč / ks
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Tento maličký, krásně detailně zpracovaný Andílek naděje, je jako maličký plamínek uprostřed černočerné tmy.

Nechť Tě provází... Nezapomeň, že po každé, i po té nejtemnější noci přijde den a i v té nejčernější tmě lze objevit světlo, neboť světlo je vždy přítomno, jen v něj musíme věřit, abychom ho mohli znovu objevit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Andělé přináší naději, když přestáváme věřit
Naděje umírá poslední... Tuto větu zná snad každý a každý také vnitřně cítí, že je pravdivá. Naděje je to poslední, co někdy zbývá, když už se události vyvinou neočekávaným způsobem, způsobem, který nemůžeme nijak ovlivnit a nezbývá, než zakoušet to, co pro nás bylo přichystáno.

Když nás události života svírají a my i přes svoje snahy nedokážeme situaci změnit, přestáváme věřit a utápíme se ve svém smutku a beznaději, naše víra slábne, naše vlastní světlo pohasíná, srdce tvrdne a svět se zdá temnější a temnější. Pak už nevidíme znamení, jež jsou nám posílána našimi anděli, znamení, která nás mají uklidnit a pomoci nám. Nikdo z nás nevidí do všech konců, každá situace, na první pohled neřešitelná, má svůj účel i své řešení, ačkoli my to přes závoj smutku a bolesti nedokážeme vnímat. Nedopusť, aby se situace, jež Tě naplňují smutkem a nejistotou, staly hrobem Tvé víry a naděje. Věř v láskyplnost Zdroje, ze kterého všichni pocházíme a jehož jsme stále součástí (ať již ho nazýváme Bohem, Bohyní, Vesmírem...). Vesmír či boží moc nepracují proti nám, ale pro nás, pro naše nejvyšší dobro. My všichni jsme jejími dětmi. Když přestaneme lpět na svém egu a na svých problémech a s pokorou se svěříme této síle, výrazně se nám uleví a do našeho srdce příjde světlo, které nám přinese klid.

Velikost
0,7 cm

Materiál
pryskyřice - polyresin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: