Malinký anděl hojnosti

Kód: HT-AS2319
Novinka Tip
Značka: BOMBASTUS
86 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Hojnost všude kolem nás

Malinký anděl hojnosti Vás nabádá, aby jste se zastavili a pohlédli na svůj život s vděčností za to, co máte. Mnohdy člověk hledá štěstí v lidech a ve věcech, žene se za něčím, co mu už konečně zajistí ten nekonečný pocit štěstí a naplnění. Jenže štěstí a dostatek nejsou otázkou vnějšího prostředí, okolností, druhých lidí a hmotných věcí (i když nás mohou těšit). Štěstí je duševní stav, vycházející z vděčnosti za to, co je nám dáváno. Člověk hledí do budoucnosti a zaobírá se tím, co nemá a mohl by mít, honí se za penězmi, za které si všechno koupí a přitom štěstí má stále na dosah ruky. Jen změnit úhel pohledu... Když si uvědomíme, že vše, co potřebujeme, už máme (zdraví, střechu nad hlavou, dvě oči, kterými můžeme pozorovat krásu světa, dvě uši, kterými můžeme vnímat hudbu, ruce, kterými můžeme hladit...), pochopíme, že žijeme v blahobytu, že jsme nesmírně bohatí a pocítíme vděčnost za všechno, co máme, za všechno, co nám bylo, je a bude dáváno. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Z vděčnosti štěstí rodí se
Z této vděčnosti se rodí opravdové štěstí a ze štěstí znovu další vděčnost, je to nádherná energie, která nás zaplaví jako proud a my konečně vidíme, že k životu potřebujeme jen velmi málo věcí. Není to krásné? Pohleďme na stromy, jak se chvějí ve větru, pohleďme na sluneční paprsky, tančící na hladině řeky, pohleďme na ptáky v povětří - už jen pohled na ně je jedinečným okamžikem, darem, bohatstvím, za které můžeme být vděční. Jsme šťastni už teď, protože už teď jsme milováni a to samotným Bohem - Bohyní - Zdrojem. Vše, co skutečně potřebujeme, je nám každou chvíli dáváno v různých podobách. Už nemusíme po ničem toužit. Bohatí už jsme.

Andělé - kdo jsou a proč nám pomáhají
Andělé jsou inteligentní božské bytosti světla, jejichž nejvyšším cílem je chránit a pomáhat všem bytostem zde na Zemi. Chrání naše kroky a to i kroky těch, kdož tvrdí, že v jejich existenci nevěří. Určitě si každý z nás vybaví chvíle ve svém životě, kdy nechybělo mnoho a jeho život či život blízkého člověka mohl předčasně vyhasnout. Ale nestalo se to, souhrou okolností - jakoby zázrakem, se situace vyvinula tak, že došel k minimální újmě. I takto vypadá práce andělů. Mnozí z nás již pocítili jejich láskyplnou pomoc v těžkých chvílích, i když to mohou přisuzovat "náhodě". Když nás události života svírají a my i přes svoje snahy nedokážeme situaci změnit, přestáváme věřit a utápíme se ve svém smutku a beznaději, právě v těchto chvílích se můžeme obrátit na milostivou pomoc našich celoživotních ochránců - andělů. Nikdo z nás nevidí do všech konců, každá situace, na první pohled neřešitelná, má svůj účel i své řešení, ačkoli my to přes závoj smutku a bolesti nedokážeme vnímat.

Důvěřuj
Nedopusť, aby se situace, jež Tě naplňují smutkem a nejistotou, staly hrobem Tvé víry. Nedopusť, aby Tvé srdce ztvrdlo, nedopusť, aby Tě zahalila tma. Raději svěř své trápení andělům, odevzdej to, co jsi tak dlouho svíral a na čem jsi lpěl tak moc, že jsi zablokoval plynulý běh věcí (zacyklení). V okamžiku, kdy svou starost odevzdáš boží moci (jejímiž prostředníky jsou andělské bytosti), uleví se Ti a budeš tak moci lépe rozpoznat znamení vedoucí k vyřešení této situace. Vesmír a boží moc nepracuje proti nám, ale pro nás, pro naše nejvyšší dobro. My všichni jsme jejími dětmi. Když přestaneme lpět na svém egu a na svých problémech a s pokorou se svěříme této síle, výrazně se nám uleví a do našeho srdce příjde světlo, které nám přinese klid.

Velikost
2,5 cm

Materiál
pryskyřice - polyresin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: