Růženín Jumbo 185 gramů

Kód: 8015
270 Kč –33 %
Růženín Jumbo 185 gramů
270 Kč –33 % 180 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Symbol lásky, krásy a uzdravování.

Něžně krásný růženín je kamenem lásky, citů a emocí. Tento jemně růžový kamínek je pověstný svojí téměř až zázračnou mocí léčit zraněná srdce. Cítíte se osaměle? Nedaří se vám najít člověka, který by vás opravdu miloval? Utrpěli jste citové zranění? V tom případě neváhejte a začněte nosit růženín, který účinkuje dvojím způsobem – jednak zmírňuje bolest ze zklamání a osamělosti, a jednak pomáhá najít a přivolat lásku!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

ROZMĚRY: cca 7,5 x 4 cm

Růženín pomáhá nesmělým projevit své city. Nešťastným pomůže zbavit se pocitů viny. Je to kámen, který nám pomáhá odpouštět a vytváří atmosféru lásky, krásy a harmonie.
Po zdravotní stránce léčí růženín poruchy plodnosti, dlouhodobé nemoci a pomáhá tělu zkrásnět. Jeho nošení se velmi hodí i pro malé děti.

Využití:

Jako kámen lásky, něhy a smyslnosti je růženín silným afrodiziakem, protože stimuluje smyslnost a sexuální fantazii. Růženín je však také skvělým kamenem pro pokojný spánek, který chrání před nočními můrami. Pomáhá také dětem, aby se nebáli tmy. Růženín je uklidňující drahokam, vynikající pro použití při traumatu nebo krizi. Posiluje empatii, citlivost a pomáhá při důležitých změnách. Je to také skvělý pomocník pro uklidnění smutku či žalu.

Léčebné účinky fyzické:
Léčitelé uvádí, že posiluje funkci srdce, jater, plic a reprodukčních orgánů. Podporuje správné hospodaření těla s vodou a správnou funkci ledvin a močového ústrojí. Je vhodný pro odvodnění a mírnění obtíží při cukrovce. Pomáhá rychlému hojení kůže v případě popálenin, puchýřů, nebo akné. Růženín lze použít ke zklidnění popálenin a při léčbě puchýřů. Může pomoci také při snížení výskytu nevzhledných jizev. Jako elixír pomůže vyčistit pleť, redukovat vrásky a podporovat regeneraci pokožky. Růženín stimuluje správnou funkci srdce a oběhového systému. Pomáhá při zmírňování napětí a stresu, při pocitu bušení srdce nebo pro stabilizaci nepravidelného srdečního rytmu. Je ideální pro předčasně narozené kojence a malé děti se srdeční slabostí.

Léčebné účinky emocionální:

Měkké růžové vyzařování růženínu uklidňuje a hojí všechny rány srdce. Rozpouští bolesti, starosti, obavy a potlačuje zášť. Podporuje schopnost dávat a přijímat lásku a svému majiteli navodí pocit pohodlí a vnitřního klidu. Růženín je také kamenem pro ty, kteří nemohou zažít radost ze života, protože nikdy nepoznali lásku. Tento kámen je léčitel těchto vnitřních negativních pocitů a ran a pomůže vám přeprogramovat srdce, aby se stalo zdrojem nekonečné lásky a pohody. Teprve poté, co se naučíte dávat lásku sobě, je možné opravdu milovat druhé.

Spirituální energie:

Růženín je ženským kamenem a jedním ze symbolů Velké Matky. Nejen že aktivuje lidskou srdeční čakru, ale také spojuje se Srdcem Země a Srdcem Vesmíru. Jeho vibrace mohou proniknout až na buněčnou úroveň a přeprogramovat buňky pro radost a dlouhou životnost. To podporuje potlačení hněvu, zášti, strachu a podezřívavosti. Přináší tak pocit zhojení a znovuzrození naděje a víry ve shovívavost vesmíru.

Způsob nošení:

Růženín je krystal mateřství, inspiruje k péči o druhé a o sebe sama. Je vhodný během těhotenství, kdy je přiložen na břicho nastávající matky. Umístění dětského mléka nebo potravin do kruhu z růženínů na několik minut pomůže zmírnit koliku nebo obtíže s krmením dítěte. Růženíny mohou být také umístěny vedle postele, čímž pomohou obnovit důvěru ve vztahu a zlepšit harmonii v domácnosti.

Čištění a nabíjení

Růženíny, kterými bylo léčeno, se čistí vlažnou vodou po každém použití. Kameny umístěné v obytných prostorách postačí omýt vlažnou vodou jedenkrát týdně. Růženiny nikdy nenabíjíme na přímém slunci, protože vlivem slunečního záření ztráci barvu. Raději ponecháme pouze ve stínu a jejich energii můžeme povzbudit přiložením na srostlici křišťálu nebo ametystu.

Doplňkové parametry

Kategorie: DRAHÉ KAMENY, MINERÁLY A KRYSTALY
Hmotnost: 0.18 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: