Apiglukan - Med s betaglukanem pana Grulicha VÝPRODEJ

Kód: 4379
Akce Tip
Značka: Pleva
140 Kč –21 %
61817f51b724ce2a8390dac3893c4f54
140 Kč –21 % 110 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Síla přírodního imunostimulátoru

Beta-glukan z hlívy ústřičné nejvyšší kvality ve výběrovém českém pastovaném včelím medu. Obsahuje pouze přírodní látky, které významně posilují odolnost organismu. Nemocem je vždy lépe předcházet než je léčit."

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kombinací pastového včelího medu a beta-glukanu vznikla nejnovější potravina určená pro zvláštní výživu s vysoce léčebnými účinky: Apiglukan. Tento produkt schválený ministerstvem zdravotnictví ČR a chráněný průmyslovým právem, je svými imunomodulačními účinky prevencí a terapií mnohých chorob a je také základní součástí alternativní léčby zhoubných nádorů."

prim. MUDr. Miroslav Pekárek, onkolog,
Naturcentrum Salvea Praha

Dávkování: 2 – 4 x denně 1 čajovou lžičku (tj. 2 - 4 x 10 g) do vlahého čaje nebo na pečivo po dobu 4 až 5 týdnů a po měsíční pauze opakovat. Preventivně lze Apiglukan konzumovat neomezeně dlouho, neboť nemá žádné nepříznivé vedlejší účinky ani nezpůsobuje návyk. Jednorázově (např. k odstranění únavy nebo doplnění energie) je možno jej užít ve zvýšené míře.

Pro koho je Apiglukan určen?

Pro osoby se sníženou imunitou, oslabeným organismem, bakteriálními a virovými infekcemi či záněty (např. angínou, chřipkou a nachlazením), alergiemi, žaludečními a bércovými vředy, vysokou hladinou cholesterolu, ale i osobám po chemoterapii a ozáření.

Dále pak k podpoře krvetvorby, při celkové únavě, stresu a zátěži organismu. Při krátkodobém užití je zdrojem okamžité energie během fyzického a psychického vyčerpání. Dlouhodobě jej doporučujeme jako prevenci a předcházení zdravotním potížím.

Apiglukan je vhodný jako významná podpora při léčbě antibiotiky nebo jako doplněk léčby během chřipkových epidemií. Jeho užívání doporučujeme v kombinaci s vitamínem C i jako preventivní ochranu organismu a předcházení zdravotním potížím zvláště v přechodných ročních obdobích, kdy je organismus vystaven nepříznivým vlivům vnějšího prostředí s cílem dosažení vyšší aktivity imunitního systému.

Beta glucan (Beta 1,3D Glucan)

Fyzické a psychické stresy, únava, smog, radioaktivní a elektromagnetické záření, některé léky (cytostatika, kortikoidy) a mnoho dalších negativních vlivů útočí na člověka. Nepříznivé důsledky těchto faktorů spočívají především ve snížení výkonnosti imunitního systému. Ten potom není schopen dostatečně ochránit organismus před infekcemi či zhoubným nádorovým onemocněním.

Beta-glukan je ideálním stimulátorem obranných reakcí, je schopen specifické vazby na makrofágy, buňky ochranného mechanismu, jejichž úkolem je vyhledávat, rozpoznat a zneškodnit vetřelce v podobě viru, bakterie nebo nádorové buňky. Preventivní význam a účinek beta-glukanu je dán především schopností mohutně zvýšit aktivitu imunitního systému a to bez následné provokace cytokininů s protizánětlivým účinkem (cytokiny jsou chemické přenašeče signálu uvolňované imunitním systémem, které pomáhají zesílit a koordinovat imunitní reakci).

Takové posílení organismu je velkým příslibem i pro některé alergiky, u nichž pokles imunitní aktivity znemožňuje jiný typ imunomodulace. Příznivé účinky se projevují v situacích, kdy byly obranné schopnosti člověka vyčerpány nebo jsou defektní. To je zejména významné u osob s mikrobní infekcí, nádorovým bujením nebo po ozáření a chemoterapii.


Hmotnost: 250g

Složení:   včelí med, beta-glukan

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JS Avatar autora | 24.5.2019
Lahodná jemná chuť, která nedráždí vratký žaludek (významné plus), po zatím krátkodobém užívání vnímám slabý nárůst energie, za mě tedy naprostá spokojenost a doporučuji :-)
KM Avatar autora Kateřina Františová Müllerová (Administrátor) 13.6.2019
Paní Janičko, děkuji za krásnou recenzi :-) A hlavně jsem ráda, že Vám pomáhá :-)