ANDĚLSKÁ SVÍČKA - DOMINIC ANDĚL ZÁRMUTKU

Kód: 7345
90 Kč / ks
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
7.3.2024

Dominic je zvláštní anděl, který se stará o zesnulou duši. Stojí po boku těch, jejichž čas na tomto světě se blíží ke konci, a pomáhá je připravit na další stádium jejich života. Zjišťuje přítomnost průvodce, který jej odvede zpět do duchovního světa, kde se ostatní andělé postarají o zotavení aury a navrácení dokonalého zdraví.

Dominic rovněž dodává sílu rodině zesnulého v prvních měsících, které následují po jeho odchodu. Dominic má tedy za úkol asistovat nám na každém stupni, jejž provází smrt, a vede nás do úžasného života po životě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S čím nám Dominic pomůže:

- pomáhá překonat smutek

- dodává sílu

- zotavuje zesnulou duši

 

Barva  černá

Materiál palmový vosk

Výška 10cm

Šířka 5 cm

Doba hoření je 24 hodin.

 

Černá svíčka vyrobená ručně s láskou.

Zapuzování negativního, pohlcování negativity.

Černé andělské DOMINIC svíčky pálíme k pozitivním účelům. Jako je např. vyhánění škodlivých energií nebo vstřebávání nemocí a odnaučovaní se zlozvyků. Dominic nám pomůže od sebe odklonit negativní vlivy nějakého člověka, nebo skupiny lidí. Nebo pokud máme problémy s negativními reakcemi okolí na svou osobu, tak ji pálíme jako ochranný štít, který špatné vlny kolem nás pohltí.

Jak svíčky správně používat:
Je dobré svíčku, kterou chceme zapálit pro určitý účel, nejprve „obřadně zasvětit“. Vetřete si do dlaní trochu olivového oleje a pravou rukou potřete vršek svíčky a levou rukou potřete spodní část svíčky. Tímto „pomazáním“ sdělujete vesmíru své potřeby. Myslete při tom na důvod, proč svíčku zapalujete a uvědomujte si, že tímto dáváte vesmíru najevo, že něco potřebujete.

Když máte svíčku připravenou, zapalte ji a postavte se před ni. Představujte (vizualizujte) si své potřeby jasně a zřetelně, bez pochybností. Vaše mysl ať odnese s důvěrou a láskou vaši žádost vesmíru.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: