THULIT NÁRAMEK DISKOVÝ

Kód: 3186
Novinka Tip
Značka: SVĚT KAMENŮ
159 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.1.2021

LÁSKA, RADOST, ENERGIE

Podporuje proces hojení a uzdravování. Thulit účinkuje, kdykoli je zapotřebí překonat nějaký odpor. Pomáhá probouzet extrovertní jednání, rozvíjí výmluvnost a schopnost „předvádět se". Na rozumové úrovni podněcuje zvídavost a vynalézavost při řešení problémů a pochopení duality lidské podstaty, v níž se kombinuje láska s logikou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti: Velmi živý a pozoruhodný kámen s pevným napojením na zdroj životní síly. Podporuje proces hojení a uzdravování. Thulit účinkuje, kdykoli je zapotřebí překonat nějaký odpor. Pomáhá probouzet extrovertní jednání, rozvíjí výmluvnost a schopnost „předvádět se". Na rozumové úrovni podněcuje zvídavost a vynalézavost při řešení problémů a pochopení duality lidské podstaty, v níž se kombinuje láska s logikou.

V citovém životě dodává thulit odvahu vyjádřit touhy a sexuální cítění. Učí pochopit, že pohlavní touha, smyslnost a sexualita jsou normální součásti života, a povzbuzuje k jejich tvůrčímu a pozitivnímu vyjadřování.

Léčebné využití: Thulit léčí nedostatek vápníku a žaludeční nevolnost. Zvyšuje plodnost a uzdravuje choroby rozmnožovacích orgánů. Jedná se o posilující a regenerativní kámen, který dobře poslouží při slabosti a nervovém vyčerpání.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JS Avatar autora | 5.5.2019
Mimořádný "kamínek" s mnoha pozitivními schopnostmi, patřící mezi mé oblíbence; dovolím si malinko rozšířit jeho popis : Léčebné využití: Thulit léčí nedostatek vápníku a žaludeční nevolnost. Zvyšuje plodnost a uzdravuje choroby rozmnožovacích orgánů. Jedná se o posilující a regenerativní kámen, který dobře poslouží při slabosti a nervovém vyčerpání. Thulit pomáhá plně si užívat života. Pomáhá proti stresům ze zkoušek. Posilňuje smysl pro zodpovědnost, stejně jako schopnost stanovit priority a co je pro nás skutečně správné. Úspěšně vytváří respekt k sobě a toleranci k ostatním. Dodává nám vitalitu a podporuje tvořivost. Ochraňuje, dodává fantazii. Stimuluje životní sílu. Pomáhá se naplno radovat ze života, podporuje sexualitu a smyslnost. Posilňuje zvídavost a vynalézavost. Hledá řešení a nové způsoby při osobních i kolektivních problémech. Zmírňuje negativní myšlenky. Přináší hluboký a pokojný spánek. Odstraňuje bolesti páteře. Užitečný je k úbytku tělesné hmotnosti. Působí na kořenovou čakru. Náramek nosím pouze pár dní, ale už mě stihl velmi příjemně překvapit ;-) Rozhodně doporučuji a jsem vděčná, že jsem ho tu objevila. Děkuji :-)
KM Avatar autora Kateřina Františová Müllerová (Administrátor) 9.5.2019
Mnohokrát děkuji paní Sojková za Vaší recenzi. Jsem ráda, že jste spokojená. Přeji hezký den Katka