LAPIS LAZULI NÁRAMEK SEKANÝ

Kód: 3159
Novinka Tip
Značka: SVĚT KAMENŮ
145 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.1.2021

Lapis lazuli je považován za kámen symbolizující přátelství a oddanost. Díky typické modré barvě rovněž vyjadřuje a navozuje pocity harmonie. Z fyzických účinků je zdůrazňován pozitivní účinek při léčbě chronických bolestí hlavy, bolestech krku a taky křečových žil. Celkově prý napomáhá od ztuhlosti a nepříjemných křečí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Snižuje teploty, vysoký krevní tlak, tiší bolesti při menstruaci a léčí její poruchy a nepravidelnosti, bolesti hlavy.
Používá se k léčbě nespavosti, kožních nemocí, krevních výronů, alergií, zánětlivých onemocnění, žlučníku, očních chorob.
Neutralizuje jedy v těle, posiluje tkáně a výrazně napomáhá při léčbě tkáňových rakovinných nádorů. Pomáhá při poruchách žláz s vnitřním vyměšováním, posiluje lymfatický systém.

Využití:

Lapis lazuli je vynikající kámen pro vedoucí pracovníky, novináře a psychology, protože stimuluje moudrost a dobrý úsudek. Pomáhá při intelektuální analýze archeologů, historiků a při řešení problémů při práci právníků, vynálezců a spisovatelů. Lapis lazuli je silný kámen pro aktivaci vyšších úrovní mysli a pro zvýšení intelektuálních schopností. Stimuluje touhy po poznání pravdy a porozumění, napomáhá také procesu učení a v neposlední řadě je vhodný pro zlepšení paměti.

Lapis lazuli je také kámen přátelství a přináší harmonii ve vztazích. Lapis přináší klid a zlepšuje komunikaci mezi temperamentními páry nebo s dětmi s autismem či poruchou osobnosti.

Léčebné účinky fyzické:

Lapis lazuli je přínosem pro krk, hrtan, hlasivky a pomáhá regulovat endokrinní a štítnou žlázu. Pomáhá také při problémech se sluchem a čichem. Lapis lazuli zlepšuje krevní oběh a zlepšuje srdeční rytmus, snižuje závrať a krevní tlak, a také zmírňuje nespavost.

Lapis je prospěšný pro ženy, které trpí menstruačními problémy, uvolňuje totiž křeče a ztuhlost pohlavních orgánů. Kámen také zmírňuje bolesti a záněty všeobecně a je zvláštně účinný proti migréně. Pomáhá s poruchami nervového systému a mozku a může být nápomocný s poruchami pozornosti a s autismem.

Léčebné účinky emocionální:

Lapis lazuli je krystalem pravdy ve všech jejích aspektech. Odhaluje vnitřní pravdu a podporuje sebeuvědomění a přijetí sebe sama. Lapis podporuje důstojné přátelství a sociální schopnosti. Povzbuzuje vlastnosti směřující k poctivosti, soucitu a upřímnosti při jednání s ostatními. Poskytuje povědomí o něčí motivaci a víře a dává jasnější perspektivu pro lepší život. To odhaluje nejen osobní limity, ale i příležitosti pro osobní růst.

Spirituální energie:

Lapis lazuli je jedním z nejstarších duchovních kamenů, který byl od nepaměti používán léčiteli, knězi a šlechtou díky své energii, moudrosti a schopnosti stimulovat duševní rovnováhu. Představuje takzvanou univerzální pravdu a uvolňuje stres, čímž pomáhá k udržení klidu a míru. Lapis také rozšiřuje povědomí a naladění vlastního intuitivního já. Umožňuje duševní cestování a stimulaci duševní síly. Lapis poskytuje spojení se snovým světem a funguje jako bariéra vůči duševním útokům, které vrací zpět ke zdroji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: