JASPIS ZEBRA TROMLOVANÝ NÁRAMEK

Kód: 3009
150 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
3.12.2020

Kámen nových začátků, posiluje vůli a soustředění v dosahování cílů.

Odstraňuje negativitu a vrací ji ke zdroji.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stejně jako ostatní jaspisy se využívá:

Nošení jaspisu mírní stres a znovuobnovuje pozitivní energii. Jeho čistící efekt odstraňuje negativitu a vrací ji ke zdroji. Je to ideální kámen pro zklidnění nervů a obnovení rovnováhy. Jaspis je úžasný pro očištění mysli během meditace nebo motlitby. Jeho vysoká duchovní energie pomáhá udržet koncentraci během dlouhých obřadů či praktik. Je to vynikající kámen pro šamanské putování a astrální cestování. Jako velmi nápomocný se jaspis ukázal také v případě ochrany před fyzickým ohrožením. Doporučuje se vozit jeden v autě pro zabránění nehodám nebo odcizení majetku.

Léčebné účinky fyzické:

Jaspis pomáhá regulovat metabolické energie, které poskytují sílu a vitalitu, a tím také zvyšuje fyzickou odolnost. Je to výhodné zejména pro toho, kdo potřebuje zvláštní podporu během dlouhodobé nemoci nebo úrazu. Vzhledem ke své schopnosti pomáhat vytvářet svalové tkáně se hodí zejména pro kulturisty ke zvýšení účinku cvičení.

Jaspis dále podporuje oběhový systém, detoxikuje krev a odstraňuje potíže jater a žlučových cest. Posiluje také srdce a zlepšuje krevní oběh a může být užitečný při léčbě anémie, vyčerpání nebo onemocnění srdce.

Léčebné účinky emocionální:

Jaspis je kámen zplnomocnění, přináší sílu odolávat emocionální nadvládě ostatních a dodává odvahu čelit násilí. Pomáhá také těm, kteří se stali oběťmi sexuálního násilí. Jaspis je perfektní kámen odvahy a síly pro dítě, které je obětí školní šikany. Tento minerál může znovu aktivovat vášeň k životu, pokud je člověk bez emocí a bez nadšení. Pomáhá také při uvolnění studu nebo nízkého sebevědomí. Jaspis pomáhá udržovat rovnováhu a emoční stabilitu v těžkých časech, jako jsou nemoci nebo chudoba.

Spirituální energie:

Jaspis je pozoruhodný krystal, který probudí vaši energii a poskytne silný duchovní zážitek, zároveň posiluje čakry a dá vám infúzi životně důležité energie. Tento kámen vás naladí na frekvenci férovosti a snahy pomoci druhým. Meditace s tímto minerálem poskytuje vhled na problémy, které by se měly co nejdříve vyřešit. Energie jaspisu sděluje poselství, že každý může inspirovat druhé k tomu, aby zlepšili svět kolem sebe samotných.

Způsob nošení:

Uchovávejte jaspis v autě, abyste zabránili nehodám nebo krádežím. Stejně tak může kámen pomoci doma, kde bude absorbovat elektromagnetické a environmentální znečištění. Noste dva nebo tři malé krystalky jaspisu v sáčku u sebe a ochráníte se tak před psychickými útoky násilných nebo jinak narušených jedinců.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: