KARNEOL SEKANÝ NÁHRDELNÍK 90cm

Kód: 3024
145 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Podporuje vitalitu a tvůrčí schopnosti, pomáhá při nedostatku motivace, tlumí hněv, zlobu, vztek, dodává sebedůvěru

Detailní informace

Detailní popis produktu

Země původu: Botswana

 

Chrání myšlenky, tlumí lenost, nečinnost a nezájem, dodává chuť do života, používá se jako psychická podpora při léčbě těžkých nemocí.
Léčí žíly a jejich onemocnění, čistí krev a staví krvácení, ovlivňuje sexualitu, léčí potenci, napomáhá při pokusech o otěhotnění, léčí části pohlavního ústrojí, upravuje nepravidelnou a bolestivou menstruaci, používá se jako prevence proti předmenstruačnímu syndromu, odvodňuje, pomáhá při léčbě revma, problémech kyčlí a cukrovky.

Karneol je polodrahokam, který má mnoho léčivých účinků. Používá se při nedostatku energie, myalgické encefalitidě, příznivě působí na mužskou potenci a na poruchy mužských genitálií. Působí příznivě také při potížích s nechutenstvím, čistí krev při žloutence a mnoha dalších zdravotních problémech. Má také schopnost stimulovat samovolné léčení organismu.

V rovině psychické umí potlačit žárlivost a tendence přivlastňovat si partnera, pomáhá při ovládání strachu. Miska s vibrujícími karneoly doma prý dokáže pohltit vztek batolat, dospívajících i dospělých obou pohlaví. Používá se také jako pomocník při mužské krizi středního věku.

Magické vlastnosti karneolu jsou také nezanedbatelné; podle Průvodce stovkou krystalů a světem jejich magických sil - kameny pro lásku a vztahy, cítíte-li silnou, neodbytnou touhu nebo potřebujete-li dodat odvahu, zapalte kruh z osmi červených svíček, pak kolem něj třikrát projděte se šperkem, na němž je karneol, nebo s krystalem karneolu pro štěstí. Potom zapalte vonnou tyčinku a kouřem, který z ní stoupá, nakreslete do vzduchu nad karneolem obrys lva nebo medvěda.

Čištění a nabíjení:
Oplachuje se ve vlažné vodě, je třeba ho dlouze nabíjet na přímém slunci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: