JANTAR NÁHRDELNÍK STŘAPATÝ 55cm

Kód: 3162
Novinka Tip
Značka: SVĚT KAMENŮ
599 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

ELEGANTNÍ JANTAROVÝ NÁHRDELNÍK

Obecně zbavuje tělo negativní energie a je tedy vhodný na všechna onemocnění. Značně posiluje psychiku lidí. Má i léčit choroby, zvyšovat potenci i zlepšovat náladu. O „magických“ schopnostech, které chrání majitele před nebezpečím, ani nemluvě :-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Léčebné užití: Léčí dýchací cesty, astma, bronchitidy, poruchy žaludku a střev, kameny v močovém traktu, brání před nemocemi ledvin a jater, vyrovnává činnost hormonálních žláz, snižuje horečku, infekci, léčí žlučník, bolesti uší, oční problémy, revma, žaludek, odstraňuje závratě a slabosti pomáhá při léčbě ohluchnutí, zabraňuje padání vlasů.

Tento krásný drahokam tak odjakživa přitahoval pozornost léčitelů a alternativní medicíny, neboť jantar prý má zvláštní léčivé účinky na lidské tělo a duši. Už v Hippokratových dobách byly jantar a jeho pryskyřice používány jako léčebné doplňky a extrakty.

V Asii využívají jantary především jako amulety, protože věří, že přitahuje sluneční, a tedy i pozitivní energii. Nošení jantaru chrání před negativními silami a emocemi. Povzbuzuje náladu a také pomáhá tělu zbavit se nemocí. Jantar mírní stres a odstraňuje depresi. Stabilizuje emoce a vytváří pozitivnější náhled na život. Rovněž podporuje kreativitu.

Hlavní síla jantaru by měla spočívat v odstraňování různých revmatických bolestí, doporučuje se také na problémy se štítnou žlázou, horní dýchací soustavou, játry a srdcem. Podle mnoha odborníků na léčbu kameny má jantar také antibakteriální vlastnosti, snižuje krevní tlak, uklidňuje a urychluje regeneraci organismu po závažné nemoci či velké fyzické námaze.

Využití: na léčení, pro peníze, obchodní úspěch, síla a krása

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: