AVANTURÍN SEKANÝ NÁHRDELNÍK 90 cm

Kód: 2937
145 Kč / ks
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Avanturin nám pomáhá zapomenout na každodenní starosti běžného života, pročišťuje naši mysl a navozuje rovnováhu a stabilitu v životě i ve financích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhrdelník ze sekaných tromlovaných kousků avanturínu. 
Délka přibližně 90 cm, bez rozepínání.

Ne nadarmo je kámen označován jako kámen s oživující energií, skutečně v sobě tuto energii má. Kámen pomáhá člověku navrátit vnitřní klid a energii, dává člověku nové naděje a ukazuje východiska z mnohdy bezvýchodné situace.

Léčivé využití: V alternativní léčbě lze magické moci kamene využít při onemocnění srdce a cév, kámen také posiluje imunitní systém a napomáhá při přetížení organismu. Zmírňuje úzkostné stavy a odbourává deprese. Podporuje látkovou výměnu a detoxikuje tělo.


Napomáhá při projevech akné a dalších nedokonalostech pleti, snižuje také hladinu cholesterolu v krvi a tím předchází vzniku srdečního infarktu. V neposlední řadě Avanturin léčí zánětlivá onemocnění, puchýře, opary a ekzémy.

 

Jak využít magické moci Avanturinu?

Avanturin je nutno před používáním náležitě připravit a provést nezbytnou očistu. Očista probíhá za přítomnosti tekoucí vody a nabíjení kamene na slunci. Po této proceduře byste kámen neměli v žádném případě dávat z rukou. Avanturin bude své magické schopnosti předávat především zrozencům ve znamení Střelce, Býka a Raka.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: