Vykuřovadla Rymer BÍLÁ ŠALVĚJ - OČISTNÉ VYKUŘOVADLO

Kód: 7356
Novinka Tip
Značka: RYMER
159 Kč / ks
Ráda pro Vás objednám u dodavatele
Položka byla vyprodána…

Jednou z nejsilnějších přírodních obran proti negativním energiím je BÍLÁ ŠALVĚJ. 

Pročišťuje nejen prostor a předměty, ale má silné očistné účinky také na naší auru a biopole.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Očistné vykuřovadlo “Bílá Šalvěj”

Bílá šalvěj má silné očistné účinky, proto je používaná často před rituály, k očistě prostoru, naší aury a různých předmětů.

Jednou z nejsilnějších přírodních obran proti negativním energiím je BÍLÁ ŠALVĚJ.  Pročišťuje nejen prostor a předměty, ale má silné očistné účinky také na naší auru a biopole.

Ve Vykuřování jde o starobylý šamanský proces. Bílá šalvěj je natolik silně očišťující bylina, že dokáže svým kouřem negativní energii uvolnit a “odnést” ji pryč.

K očištění – vykouření prostoru stačí zapálit snítek usušené bylinky, sfouknout a nechat doutnat. Smotek je dobré položit na žáruvzdornou podložku.

Bílá šalvěj má silné očistné účinky, proto je používaná často před rituály, k očistě prostoru, naší aury a různých předmětů. Negativní energie jsou všude kolem nás. Drží se zejména na místech, kde je napětí, stres, nemoc. Můžeme si ji jednoduše také vzít s sebou z místa, které je negativní energií přímo nabité. Měli bychom se ji zbavovat dříve, než nás samotné dostane.

Sušené listy vzácné bílé šalvěje jsou vynikajícím vykuřovadlem k očistě prostoru od starých a cizích energií je to druh americké šalvěje, rostoucí na západním pobřeží Ameriky. Indiáni považují bílou šalvěj za svou nejposvátnější bylinu a velmi účinný lék.

Odstraňuje negativní energie i entity z našeho okolí. Vůně bílé šalvěje je velmi typická, kořeněná a příjemná.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: