TYGŘÍ OKO ANDĚL 4CM

Kód: 7321
190 Kč / ks
Ráda pro Vás objednám u dodavatele
Položka byla vyprodána…

Tygří oko přitahuje štěstí a chrání před nepřáteli

Tygří oko, známé také jako Tiger eye, patří mezi léčivé kameny a je křemenným polodrahokamem zlatohnědé či žlutohnědé barvy. Pro tento křemen je typická měnící se barva, a to podle úhlu dopadu světla. Tygří oko můžeme najít i v jiných barevných variantách: býčí oko – červené, sokolí oko – modré a multikolor – zlaté s drobnými modrými žilkami. Nejvíce ho ocení lidé narození ve znamení Panny, Býka, Blíženců či Lva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tygří oko proti chmurným myšlenkám

Již naši předci věřili v magické schopnosti tygřího oka. Používali ho jako talisman, který je ochrání před nepřátelskými myšlenkami a různými kletbami. Světlo, které na kámen dopadá a vytváří tak nádherné odlesky, zahání černé myšlenky a nepříjemné pocity ze zdánlivě bezvýchodných situací. Staří Řekové zase věřili tomu, že tygří oko jim přinese radost a potřebnou duševní rovnováhu.

Tygří oko patří mezi účinné léčivé kameny

Tento neprůhledný polodrahokam je ceněn také pro svou schopnost motivace, dodávání síly a pevné vůle. Právě toto potřebujeme v okamžiku, kdy se chystáme na něco nového, na velké změny. Tygří oko nám v těchto chvílích dodá odhodlání a zmírní pocity beznaděje nejen během nových začátků. Ať už vám schází rozhodnost, odvaha pro dosažení nových cílů nebo máte strach ze selhání, pořiďte si tygří oko. Kámen ideální do nových začátků. Také je možné využít tygří oko jako věštecké kyvadlo, a to díky jeho schopnosti napomáhat v rozhodování.

Magické tygří oko - léčivé účinky

  • Jestliže vás trápí nejen problémy s očima, ale také vnitřní zrak, zkuste hledat pomoc u tygřího oka. Kromě toho napomáhá také s nočním viděním.
  • S nemocemi kloubního a pohybového aparátu, jako jsou například zlomeniny či svalové křeče, pomůže tygří oko.
  • Ocení ho také ti, kteří trpí astmatem, bronchitidou a dalšími dýchacími problémy.
  • Pokud ho umístíte do blízkosti reprodukčních orgánů, bude stimulovat plodnost a pomůže s problémy s početím.
  • Kromě dalšího zmírňuje migrény a při pocitech fyzického vyčerpání dodává sílu a energii.
  • Tygří oko působí na obě mozkové hemisféry a tím mírní deprese, chrání před schizofrenií a dalšími duševními chorobami.
  • Chtěli byste shodit pár kilo? Tygří oko pomáhá snižovat touho po nezdravém jídle, alkoholu nebo cigaretách.
  • Chystáte se na dlouhou cestu? Vezměte s sebou také tygří oko, které vás ochrání před vnějšími vlivy a dovede vás zdárně k cíli.
  • Rádi byste pročistili svůj organismus? Přiberte si na pomoc tygří oko! To mimo jiné podporuje také činnost jater a ledvin.
  • Máte problémy s přijímáním názorů a kritiky druhých? S tímto polodrahokamem si zachováte chladnou hlavu a budete tyto názory snáze přijímat.

Tygří oko - čištění

Nikdy nezapomínejte na to, že samotný kámen vám zdraví nepřinese a rozhodně nenahrazuje lékařskou péči. Jeho síla je zejména v tom, že mírní nepříjemné stavy a dokáže navodit vnitřní pohodu. Právě to je velmi důležité při nemoci či psychických potížích.

Pokud si tygří oko pořídíte, nezapomeňte na jeho očistu. Před tím, než se rozhodnete jakkoliv ho použít, nechte několik minut na kámen téct proud studené vody, poté ho položte na místo, na které svítí slunce a tam ho nechte dalších přibližně 5 hodin.

Jestliže byste kámen rádi využívali jako amulet, měli byste dodržovat určitá pravidla. Jedním z nich je to, že by se ho neměl dotýkat nikdo jiný kromě vás.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: