AMETRÍN SEKANÝ NÁRAMEK

Kód: 2577
64 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Ametrín účinně kombinuje vlastnosti ametystu a citrínu. Účinkuje rychle a silně. Zvlášť užitečný je v případě dlouhodobých nemocí, neboť umožňuje odhalit příčiny nerovnováhy. Ametrín spojuje tělesný svět s říší vyššího vědomí. Tento kámen usnadňuje astrální cestování a působí při něm jako ochránce. Brání nositele také před psychickými útoky. Očišťuje mysl od stresů a napětí, uklidňuje ji a umožňuje větší soustředění při meditaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ametrín otevírá třetí oko, napomáhá léčbě a věštění. Sjednocuje mužskou a ženskou energii.

V duševní rovině ametrín zvyšuje snášenlivost mezi lidmi a pomáhá odstraňovat předsudky. Jakožto kámen mimořádně nabitý energií podněcuje tvůrčí schopnosti a zvyšuje schopnost rozhodovat o vlastním životě. Jedná se o kámen, který umí smířit i očividné protiklady. Nabízí intelektu cestu za hranice každodenní reality, aby se spojil s vyšším vědomím.

V citovém životě ametrín překonává bloky včetně negativního citového naprogramování a očekávání. Přináší vhled do vnitřních příčin citových problémů. Ametrín přináší optimizmus a pohodu, která není narušována negativními vnějšími vlivy.

Léčebné využití: Ametrín proniká až ke kořenům problémů. Jeho silná očistná moc odstraňuje z aury vše negativní a z těla všechno jedovaté. Mimořádně účinný čistič krve a zdroj energie, který přispívá k regeneraci fyzického těla a posiluje imunitní systém. Blahodárně působí na vegetativní nervový systém a fyzické dospívání. Stabilizuje DNA a napomáhá okysličování těla. Ametrín léčí syndrom chronické únavy, potlačuje příliš silné vzrušení, deprese, poruchy trávení a vředy.

Léčí rovněž únavu, malátnost, trvalé bolesti hlavy a poruchy spojené se stresem. Uvolňuje zablokování tělesného, emocionálního a duševního těla.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: