MALACHIT SEKANÝ NÁRAMEK

Kód: 7132
69 Kč / ks
Ráda pro Vás objednám u dodavatele
Položka byla vyprodána…

Snadno pohlcuje negativní energie a znečišťující látky, které odebírá přímo z atmosféry nebo z lidského těla. Před použitím i po něm by se měl vyčistit tak, že jej necháme na slunci položený na krystalu křemene.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Využití:
Malachit je ochranný kámen, který absorbuje negativní energii a pomáhá vyplavovat znečišťující látky z těla. Chrání před zářením všeho druhu a absorbuje elektromagnetické znečištění. Udržujte malachit poblíž mikrovlnné trouby nebo televize. Na pracovištích chrání malachit před hlukem, příliš jasným osvětlením a škodlivými paprsky z elektronických zařízení.
Jako kámen cestování chrání malachit cestovatele a překonává strach z létání. Pokud si vezmete s sebou kámen do auta, budete pod ochranou archanděla Rafaela. Malachit také pomáhá s problémy při změnách časových pásem a při cestování na přeplněných dálnicích.
Léčebné účinky fyzické:
Malachit je účinný lék na ženské problémy, zejména menstruačního cyklu a při zmírnění křečí. Malachit byl dříve nazýván kámen porodních sester a zmírňuje potíže před, během i po porodu, stejně jako problémy se sexualitou obecně.
Malachit zmírňuje studený pot, malárii, třes a Parkinsonovu chorobu. Pomáhá také při astmatu, střevních problémech a revmatických bolestech. Tento kámen léčí také ledviny či žlučové kameny. Posiluje paměť a pomáhá zejména těm, kteří mají problémy s krátkodobou pamětí, například těm, kteří mají problémy zapamatovat si jména.
Léčebné účinky emocionální:
Jako kámen transformace podporuje malachit změny a emocionální riskování. Ukazuje totiž na to, co blokuje váš duševní růst a pomáhá vám se tohoto bloku zbavit. Zároveň vybízí k vyjádření pocitů, zmírnění ostychu a učí člověka nést odpovědnost za své myšlenky a činy. Podporuje také přátelství a empatii pro ostatní lidi.
Malachit pomáhá bojovat s depresemi a úzkostí, posilňuje odolnost vůči citovému vydírání a léčí ty, kteří byli emocionálně zneužíváni především v dětství. Podporuje zdravé vztahy založené na lásce a pochopení. Malachit pomáhá překonávat strach z konfrontace a napomáhá člověku najít sílu k převzetí svých práv.
Spirituální energie:
Malachit má schopnost sloužit pro různé účely. Pomáhá při využívání vyšších energií pro humanitární cíle. Pokud hledáte spirituální čistotu, pak pomáhá zrcadlit do podvědomí to, co má být vyčištěno. Tento kámen je hustý a netransparentní, spíše absorbuje energii, než aby ji vysílal. Umístěte malachit na oblasti a místa, která jsou nemocná nebo bolestivá. Malachit může být důležitým spojencem pro ty, kteří čekají na podstatné změny. Stimuluje také sny a přináší vzpomínky na již zesnulé.
Způsob nošení:
Položte malachit na solar plexus a bude blokovat negativní energii. U novorozenců se umísťuje přímo jako ozdoba na kolébku/postýlku.

Nikdy nepoužívejte sůl, protože by poškodila povrch.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: