Křišťálový květ lotos 12cm- čira

Kód: 6623
Novinka Tip
Značka: Star Impex
279 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Křišťálový lotos symbolizující čistotu, dokonalost, osvícení.

Podporuje lásku a harmonii.

Lotosový květ je symbolem duchovního poznání.

Lístky lotosového květu symbolizují rozkvetlost lidské duše, neposkvrněnost, čistotu, spojení s nejvyšším Absolutnem a osvícení.

Lotos symbolizuje klidnou mysl, věčnost, čistotu, krásu, štěstí a život

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lotos je symbolem léta, čistoty, skromnosti a dokonalosti. Představuje lásku, plodnost, moudrost a ženskou krásu. Lotos patří mezi buddhistické a taoistické symboly, roste z bláta a přesto si zachovává čistotu.

Křišťály pro Feng shui jsou dokonalými harmonizátory bytu i pracoviště. Jemně harmonizují energii prostoru a aktivně stimulují energii člověka. Jejich dokonalé vybroušení pomáhá zpřesnit myšlení, podporuje společenský život a kreativitu. Zlepšuje tok energie i v místech se stagnující energií. Jejich blahodárné působení lze pozorovat nejen na lidech, ale i na zvířatech a rostlinách, jejichž růst je díky síle kříšťálu stimulován. 

Materiál: luxusní křišťálové sklo

Umístění: Křišťál umístěte na světlo, sluneční paprsky dopadající na broušené lotosové lístky se rozzáří a naplní pozitivní enerigí celý váš prostor. 

Rozměry:  šířka 12 cm, 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MB Avatar autora | 21.1.2020
Dobrý večer, když jsem obdržela KŘIŠŤÁLOVÉ KVĚTY LOTOSŮ a SVÍCNY , tak jsem byla opravdu dojata tou nádherou a krásou. Jsem moc ráda, že jsem měla možnost objevit Vás . Kdo má rád a obdivuje tuto stránku života , TAK VŘELE DOPORUČUJI . Hodnotím VÝBORNĚ a PĚTIHVĚZDIČKOVĚ . Mějte se hezky , s pozdravem Marie Brožíková .
KM Avatar autora Kateřina Františová Müllerová (Administrátor) 22.1.2020
Paní Brožíková, velice mě těší Vaše spokojenost. Jste moc hodná, že jste si udělala čas a napsala takovou krásnou recenzi. Přeji krásný den, Katka PS: držím stále palečky :-)