KŘIŠŤÁLOVÝ ANDĚL 5CM

Kód: 8548
Akce Novinka Tip
Značka: SVĚT KAMENŮ
245 Kč –8 %
received 120026356786546
245 Kč –8 % 225 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Anděl je mocným symbolem, který vyjadřuje štěstí a ochranu před vším špatným v životě, je symbolem naděje, osvícení a vedení po správné cestě životem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křišťál je symbol rovnováhy a čistoty.

Považuje se za nejúčinnější léčivý kámen, nejmocnější zesilovač energií na naší planetě. Dokáže je pohlcovat, ukládat, uvolnit i regulovat a také skvěle odblokovat. Pokud držíte v ruce tento minerál, vaše biomagnetické pole se může až zdvojnásobit. Kromě toho, že uvede energii do nejdokonalejší rovnováhy, zároveň hluboce pročišťuje také lidskou duši a dovede vnést harmonii i do mezilidských a partnerských vztahů.

Křišťál si podvědomě spojujeme s čistotou a až ledovou dokonalostí. Křišťál má nejuniverzálnější vlastnosti ze všech kamenů a neměl by rozhodně chybět ve sbírce nikoho, kdo věří v léčivou moc drahých kamenů. Pokud s drahými kameny a jejich účinky teprve začínáme pracovat, je vhodné začít právě u křišťálu.

Je filtrem vůči všem rušivým vlivům, podporuje soustředění a uvolní paměť, která byla dopodud blokována či uzamčena. Neutralizuje také veškerý elektromagnetický smog, jehož zdrojem jsou mobilní telefony, počítače, televizory a další technika. Eliminuje i škodlivé účinky chemického smogu a obourává geopatogenní zóny. Křišťál a jeho účinky se podepisují také na zvýšení kreativity a inspirace, posiluje paměť i další mentální funkce. Chrání také člověka před temnými silami během bdění i ve spánku a během meditace podporuje jasnovidné schopnosti.

Křišťál se považuje za kámen s univerzálními léčivými účinky. Dá se využít u prakticky každého onemocnění. Pozitivně ovlivňuje, posiluje a čistí každý tělesný orgán. Významný je také tím, že chrání auru a tím předchází tvorbě bloků, které brání volnému toku energií v těle. Vzniklé bloky také účinně odstraňuje. Představuje účinnou pomoc při všech druzích onemocnění, nejsilněji však působí na nervový systém. Křišťál a jeho účinky se skvěle uplatní při léčbě chronické únavy nebo deprese. Kromě psychických potíží tiší neuralgické bolesti, migrény i tělesné problémy psychosomatického původu. Ovlivňuje také funkci štítné žlázy, srdce i oběhového systému, trávicího ústrojí a pomáhá dokonce i při horečkách. Příznivě působí na nehty, vlasy, pokožku i sliznice.

Užití: harmonie, síla,léčení, ochrana, meditace.

 

Výška 5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: