KŘIŠŤÁL S TURMALÍNEM SEKANÝ NÁRAMEK

Kód: 2628
49 Kč / ks
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.4.2024

Křišťál s vrostlicemi turmalínu má schopnost mírnit bolesti a léčit nemoci zapříčiněné nervovým vypětím, zejména prudké bolesti hlavy, žaludeční a střevní potíže, problémy srdeční a krevního oběhu, bolesti páteře. Pomáhá nám také překonávat lítost, zášť a odpouštět zrady a podvody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Turmalín pomáhá při odstraňování zakořeněných návyků, které stojí v cestě duševnímu vývoji, díky němu si uvědomujeme vlastní nedostatky a chyby. Křišťál, nositel a zprostředkovatel bílého světla a pozitivní energie v nás aktivuje odhodlání na sobě pracovat. Turmalínový křišťál pomáhá vejít do styku s našim podvědomím, osvětlit nahromaděné stíny života, vynést je na denní světlo vědomí a zpracovat je.a tak se navždy zbavit této zátěže.

Turmalínový křišťál je nám spolehlivou oporou v překonávání osudových ran. Pod jeho vlivem si uvědomujeme, že všechna naše neštěstí jsou jen důsledkem karmických příčin. Učí nás to akceptovat jako dluh, který sami sobě splácíme.

Pomáhá nám také překonávat lítost, zášť a odpouštět zrady a podvody. Pomáhá nám brát věci z nadhledu. Má schopnost zahnat při meditaci dotěrné myšlenky, které brání hluboké koncentraci, což ocení zvláště začátečníci.

Křišťál s vrostlicemi turmalínu má schopnost mírnit bolesti a léčit nemoci zapříčiněné nervovým vypětím, zejména prudké bolesti hlavy, žaludeční a střevní potíže, problémy srdeční a krevního oběhu, bolesti páteře. Kámen přikládáme vždy přímo na postižená místa.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: