JANTAR MIX NÁRAMEK

Kód: 2736
Novinka
Značka: SVĚT KAMENŮ
190 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Obecně zbavuje tělo negativní energie a je tedy vhodný na všechna onemocnění. Značně posiluje psychiku lidí. Utišuje bolesti při prořezávání a růstu zubů. Má i léčit choroby, zvyšovat potenci i zlepšovat náladu. O „magických“ schopnostech, které chrání majitele před nebezpečím, ani nemluvě :-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Léčebné užití: Léčí dýchací cesty, astma, bronchitidy, poruchy žaludku a střev, kameny v močovém traktu, brání před nemocemi ledvin a jater, vyrovnává činnost hormonálních žláz, snižuje horečku, infekci, léčí žlučník, bolesti uší, oční problémy, revma, žaludek, odstraňuje závratě a slabosti pomáhá při léčbě ohluchnutí, zabraňuje padání vlasů.

Tento krásný drahokam tak odjakživa přitahoval pozornost léčitelů a alternativní medicíny, neboť jantar prý má zvláštní léčivé účinky na lidské tělo a duši. Už v Hippokratových dobách byly jantar a jeho pryskyřice používány jako léčebné doplňky a extrakty.

V Asii využívají jantary především jako amulety, protože věří, že přitahuje sluneční, a tedy i pozitivní energii. Nošení jantaru chrání před negativními silami a emocemi. Povzbuzuje náladu a také pomáhá tělu zbavit se nemocí. Jantar mírní stres a odstraňuje depresi. Stabilizuje emoce a vytváří pozitivnější náhled na život. Rovněž podporuje kreativitu.

Hlavní síla jantaru by měla spočívat v odstraňování různých revmatických bolestí, doporučuje se také na problémy se štítnou žlázou, horní dýchací soustavou, játry a srdcem. Podle mnoha odborníků na léčbu kameny má jantar také antibakteriální vlastnosti, snižuje krevní tlak, uklidňuje a urychluje regeneraci organismu po závažné nemoci či velké fyzické námaze.

Využití: na léčení, pro peníze, obchodní úspěch, síla a krása

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MB Avatar autora | 26.9.2021
Jsem moc spokojena se šperky. Už jsem si koupila více šperků a zase si určitě objednám. Ráda chodím na Vaše stránky. Mějte se radostně, zdravě, šťastně. S pozdravem Marie Brožíková.
KM Avatar autora Kateřina Františová Müllerová (Administrátor) 26.9.2021
Paní Maruško, jste úžasná. Moc děkuji za recenzi a jsem velmi ráda, že jste spokojená. Pěkný den přeji, Katka.
5
LG Avatar autora | 21.4.2021
Velmi pěkný.
KM Avatar autora Kateřina Františová Müllerová (Administrátor) 22.4.2021
Děkuji, jsem ráda, že se líbí :-)