HEMATIT SEKANÝ NÁRAMEK

Kód: 2754
49 Kč / ks
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Hematit je považován za velmi silně léčivý kámen. Jedná se o jeden z nejpopulárnějších léčivých kamenů v současnosti. Používá se také k úlevě od bolesti hlavy nebo horeček a křečí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis:
Hematit je jedinečný drahokam s výrazným leskem. Je téměř nemožné si ho splést s jiným drahokamem. Hematit je jeden z nejhustších drahých kamenů, srovnatelný s pyritem. Když je broušen a leštěn, jeho barva je leskle kovová, ale když se neopracuje, může být červený až hnědočervený.
Využití:
Hematity jsou považovány za velmi silné léčivé kameny. Jedná se dost možná o jeden z nejpopulárnějších léčivých kamenů v současnosti. Tento drahý kámen může být také použit i pro účely věštění. Jedním z možných způsobů předpovídání budoucnosti je, když položíme hematit na takové místo, aby se v něm odrážel plamen poblíž hořící svíčky. V odraze pak můžeme hledat odpovědi na otázky, které potřebujeme zodpovědět.
Léčebné účinky fyzické:
Hematit je vhodný ke vstřebávání a vylučování železa z těla a zlepšuje přívod kyslíku a jeho cirkulaci v krvi. Používá se také k úlevě od bolesti hlavy nebo horeček a křečí. Má se za to, že jde o uzemňující kámen, která má chladící a uklidňující účinky
Léčebné účinky emocionální:
Z duševního hlediska je hematit ideální pro uklidnění mysli a lepší soustřednost. Hematit je také důležitý kámen pro čínské feng shui. V této praxi se používá pro své ochranné síly a pro svou schopnost duševně povzbudit jeho nositele. Celkově lze říci, že hematit je vynikající drahý kámen pro duševní i fyzické uzdravení.
Spirituální energie:
Hematit je známý svou schopností vytvořit ochranné prostředí, reflexní štít kolem osoby, která jej nosí. Je proto ideální pro meditaci. Vytvořený štít dokáže odrážet negativní energie, myšlenky a pocity. Buďte však opatrní, aby se vaše negativní myšlenky a pocity neodrazily zpět k vám. Štít totiž může působit oboustranně.
Způsob nošení:
Položte na horní část páteře. K uvolnění napětí či bolesti jej lze položit i na jiná místa na těle. Hematit lze použít také na místo se zánětem.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: