AMETYST FIALOVÝ SEKANÝ NÁRAMEK

Kód: 2670
65 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
5.3.2021

Náramek ze sekaných, tromlovaných kousků nádherně fialovoho AMETYSTU. Má velkou očistnou a ochrannou moc, proto je to kámen vhodný téměř pro každého. Je jako stvořený pro dnešní hektickou dobu, protože navozuje pocit klidu a vyrovnanosti a zahání stres, obavy a vztek. Jeho nošení vám přinese duchovní ochranu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velikost náramku: univerzální-vnitřní obvod cca 17 cm, natažitelný až na cca 23 cm. Před koupí doporučujeme změřit si obvod zápěstí.

 

Ametyst

Okouzlující fialový ametyst je, podobně jako křišťál, jedním z nejuniverzálnějších magických kamenů. Jeho energie je receptivní, tedy přijímající. Má velkou očistnou a ochrannou moc, proto je to kámen vhodný téměř pro každého. Je jako stvořený pro dnešní hektickou dobu, protože navozuje pocit klidu a vyrovnanosti a zahání stres, obavy a vztek. Jeho nošení vám přinese duchovní ochranu.
Energie ametystu v sobě spojuje sílu a klid a působí na sedmou, tzv. korunní, čakru, která se nachází na vrcholu hlavy a představuje duchovnost. Je vynikajícím pomocníkem při zbavování se závislostí všeho druhu, podporuje objektivní uvažování. Napomáhá soustředění a podporuje rozhodnost. Posilňuje dlouhodobou a věrnou lásku. Po zdravotní stránce pomáhá ametyst imunitnímu systému a je užitečný pro lidi, kteří trpí nespavostí.


V lékařství je využíván jako pomocník při cukrovce a padoucnici. Dle některých teorií dokáže usnadnit ženě porod a navodit vnitřní stav uklidnění. Zajímavostí, kterou možná nevíte je fakt, že se přidává do některých léčivých krémů, na které má přenášet své jedinečné schopnosti. Síly Ametystu by měli využívat především zrozenci Ryb, Berana, Střelce, Panny a Štíra. 


 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: