ACHÁT ZELENÝ SEKANÝ NÁRAMEK

Kód: 3123
49 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Zelený achát zvyšuje duševní a citovou přizpůsobivost a současně zlepšuje schopnost rozhodování. Dobře poslouží při řešení sporů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Využití:
Achát podporuje vnitřní stabilitu, vyrovnanost a zralost. Jeho teplé, ochranné vlastnosti podporují pocit bezpečí a sebevědomí. Bývá také užíván během těhotenství, pomáhá při porodních bolestech a podporuje nástup laktace. Achát zmírňuje hořící touhy po věcech, které k životu nepotřebujeme a také napomáhá při řešení složitých nebo komplikovaných úkolů. Usnadňuje utřídění myšlenek, což pomáhá především spisovatelům nebo lidem, kteří se živí psaním. Stejně tak napomáhá malým dětem s prvními krůčky a podporuje věrnost a chápavost ve vztazích v dospělosti.
Léčebné účinky fyzické:
Achát zlepšuje mentální funkce tím, že zvyšuje koncentraci, vnímání a analytické schopnosti. Umístění kamene na břicho stimuluje trávící systém a zmírňuje gastritidu. Je také prospěšný pro oči a duté orgány, jako jsou žaludek, děloha nebo střeva. Je účinný také při zmírnění svědění po bodnutí hmyzem nebo při onemocnění kůže.
Léčebné účinky emocionální:
Achát podporuje smysl pro realitu a pragmatické myšlení. Acháty s pravidelnými vzory jsou prospěšné pro ty, kteří touží po klidu a harmonii, zatímco ty s nepravidelnými vzory jsou stimulující pro akční osoby a při důležitých rozhodováních. Achát pomáhá překonávat hněv a hořkosti srdce tím, že podporuje lásku a propůjčuje odvahu začít znovu od začátku nebo dát někomu druhou šanci. Také je užitečný při jakémkoliv druhu traumatu.
Spirituální energie:
Achát zvyšuje informovanost a napojení jedince na kolektivní vědomí společnosti. Povzbuzuje při tichém rozjímání a napomáhá k získávání zkušeností vedoucích k duchovnímu růstu a vnitřní stabilitě. Achát posiluje tělo a propojení těla s energií Země. Achát jako krystal slouží při léčení všech druhů psychických poruch a uvádí mysl zpět do souladu s vnitřní jednotou.
Způsob nošení:
Noste achát na náhrdelníku uprostřed hrudníku a posílíte tak svůj srdeční rytmus a zaženete emocionální disharmonie, které zabraňují projevům lásky. Chladný achát přiložený na čelo je účinný při léčbě horečky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: