Phytos Ravensara 100% esenciální olej 10 ml

Kód: 8667
Novinka Tip
Značka: PHYTOS
164 Kč / ks
Ráda pro Vás objednám u dodavatele
Položka byla vyprodána…

Pozitivně účinkuje na děti

Ravensara je součástí lidového léčitelsví (podobně jako Manuka na Novém Zélandu) na Madagaskaru po staletí. Je to opět typický esenciální olej “na všechno”. Působí při celé řadě infekčních problémů, ale také jako nervové tonikum.

Má silně antivirové vlastnosti, je uznávána pro svoje obecně tonizující a protistresové účinky. Podobně jako silice levandulová, eukalyptová a čajovníková jsou pilíře aromaterapie obecně, tak je ravensarová silice základem dětské aromaterapie. Jednak pro svoje multivalentní účinky a také proto, že je výborně přijímána dětmi, které na ni skvěle reagují. Je základem našich pediatrických směsí Phytos.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spolu s dalšími silicemi, přísně vybranými s ohledem na specifika dětského organismu a princip synergie, vytváří komplet harmonicky vyvážených kompozic. Výhodou je její synergický efekt při kombinaci s ostatními esenciálními oleji. Na Madagaskaru je v tradiční medicíně používána jako univerzální olej. Esenciální olej se získává parovodní destilací listů 20 až 30 metrů vysokého stromu, rostoucího v nadmořské výšce 700-1000 metrů.

Ravensára se nesmí zaměňovat s Ravintsárou!


Doplňující informace

Hlavní komponenty:Limonene, Sabinene, Linalool, Methyleugenol, Myrcene
 
Použitá část rostliny:Listy
 
Extrakční proces:Parovodní destilace
 
Fyzický vzhled:Bezbarvá až světle žlutá kapalina
 
Země původu:Madagaskar

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: