Phytos Byliny vonný olej 10 ml

Kód: 8514
Novinka Tip
Značka: PHYTOS
118 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.4.2024

Osvěžující a kouzelný bylinný vonný olej je svěží zahradní směs bazalkových listů, gelu z aloe vera, šafránových pestíků a větviček máty peprné zdůrazněné náznaky citrusových vůní, čerstvých jarních květin a měkkého, uklidňujícího pižma. Tento přírodní vonný olej je naplněn esenciálními oleji a extrakty včetně esenciálního oleje z bazalky sladké a posvátné, oleje ze semen ambrette, nimbového extraktu, extraktu z šafránu, okurky, fialkových listů a kafrového oleje.

Svěží zahradní směs.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Je kompatibilní se sójovým voskem, parafinem a svíčkovým gelem.
  • Neobsahuje syntetické sloučeniny
  • Neobsahuje ftaláty a parabeny
  • Neobsahuje isopropylmyristát a dioctyladipát  (ale je kompatibilní se směsmi, které je obsahují)

100% přírodní rostlinné vonné oleje jsou vyráběny z čistých přírodních esenciálních olejů a extraktů a také z aromatických izolátů získaných výhradně z přírodních, rostlinných materiálů. Jedná se o 100% koncentrované, ničím neředěné přírodní vonné oleje, bez jakýchkoliv syntetických přísad a rozpouštědel.

Tyto rostlinné přírodní vonné oleje lze použít v široké škále kosmetických přípravků pro osobní péči, do mýdel a svíček a pro různé domácí vůně (osvěžovače, difuzéry, čistící prostředky, potpourri), všude tam, kde jsou odmítány syntetické přísady.

Doporučené maximální koncentrace: níže uvedená maximální procenta jsou pouze doporučení, výrobce se jimi nemusí řídit. Je na výrobci, aby určil ideální množství pro požadované vlastnosti výrobku, které je často mnohem nižší než uvedené maximální koncentrace.

Rostlinné vosky a parafin…………….10%

Potpouri a kadidla……………………….50%

Koupele, mýdla , koupelové gely……5%

Pleťové vody, parfémy, krémy……….5%

Čistící prostředky…………………………5%

Toto jsou výrobky u kterých byly tyto oleje testovány, lze je samozřejmě použít v mnoha dalších.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: