Phytos 3.čakra směs 100% esenciálních olejů 10 ml

Kód: 8526
Novinka Tip
Značka: PHYTOS
167 Kč / ks
Ráda pro Vás objednám u dodavatele
Položka byla vyprodána…

3.čakra MANIPURA – solární, pupeční

Podporuje sebevědomí.

Třetí čakra se nachází na páteři ve výši pupku. Její rovnováha hraje důležitou roli v přeměně energie, kterou přijímáme ve formě potravy, na energii životní.

Směs obsahuje: bergamot, koriandr, levanduli, pačuli a santal.

Dle hinduistického náboženství a řady východních učení jsou čakry energetická místa v těle, která slouží jako velmi složité převodníky a transformátory prány v lidském organismu. Pránu můžeme chápat jako souhrn veškerých vitálních životních energií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aby bylo lidské tělo zdravé, musí jeho čakry správně fungovat, být v rovnováze a přijímat bioenergii. Poruchy tohoto křehkého systému se nepříjemně projevují navenek. V rovině fyzického těla jsou to většinou nemoci a bolesti. V oblasti lidské psychiky to často bývají různé mentální bloky nebo strachy, které se následně negativně promítají do mezilidských vztahů nebo životních situací. Teprve pokud je v harmonii všech sedm čaker, tak se také náš život stává plnohodnotným a vyrovnaným.

Je známo, že aromaterapie je jedním z nejlepších prostředků, kterým se nechá pozitivně ovlivnit lidské podvědomí a psychika. Právě proto vonné esence velmi dobře harmonizují čakrový systém. Z tohoto důvodu se Vám PHYTOS rozhodl nabídnout kompletní řadu směsí esenciálních olejů, které jsou přesně namíchané pro každou ze sedmi čaker. Jednotlivé čakry reprezentuje jedna nebo více specifických vůní, které jsou ve směsi zastoupené spolu s dalšími, které se navzájem propojují a přináší co nejsilnější účinek.

Objem 10 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: