AMETYSTOVÁ DRŮZA 1,214 KG

Kód: 8009
Akce Novinka Tip
Značka: SVĚT KAMENŮ
1 308 Kč –33 %
AMETYSTOVÁ DRŮZA 1,214 KG
1 308 Kč –33 % 872 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Ametyst má velkou očistnou a ochrannou moc, proto je to kámen vhodný téměř pro každého. Je jako stvořený pro dnešní hektickou dobu, protože navozuje pocit klidu a vyrovnanosti a zahání stres, obavy a vztek. Jeho síla vám přinese duchovní ochranu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výška 5 cm

Šířka 12,5 cm

Délka 16 cm

Hmotnost 1,214 kg

Ametyst

Okouzlující fialový ametyst je, podobně jako křišťál, jedním z nejuniverzálnějších magických kamenů. Jeho energie je receptivní, tedy přijímající. Má velkou očistnou a ochrannou moc, proto je to kámen vhodný téměř pro každého. Je jako stvořený pro dnešní hektickou dobu, protože navozuje pocit klidu a vyrovnanosti a zahání stres, obavy a vztek. Jeho nošení vám přinese duchovní ochranu.
Energie ametystu v sobě spojuje sílu a klid a působí na sedmou, tzv. korunní, čakru, která se nachází na vrcholu hlavy a představuje duchovnost. Je vynikajícím pomocníkem při zbavování se závislostí všeho druhu, podporuje objektivní uvažování. Napomáhá soustředění a podporuje rozhodnost. Posilňuje dlouhodobou a věrnou lásku. Po zdravotní stránce pomáhá ametyst imunitnímu systému a je užitečný pro lidi, kteří trpí nespavostí.


V lékařství je využíván jako pomocník při cukrovce a padoucnici. Dle některých teorií dokáže usnadnit ženě porod a navodit vnitřní stav uklidnění. Zajímavostí, kterou možná nevíte je fakt, že se přidává do některých léčivých krémů, na které má přenášet své jedinečné schopnosti. Síly Ametystu by měli využívat především zrozenci Ryb, Berana, Střelce, Panny a Štíra. 


 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: DRAHÉ KAMENY, MINERÁLY A KRYSTALY
Hmotnost: 1.214 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: