Difuzér pro aromatické kostičky Aromafume

Kód: 3249
149 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Difuzér se symbolem stromu života pro aromatické kostičky Aromafume.

Strom symbolizuje sílu přírody, která je velmi často podceňovaná. Do jisté míry symbolizuje propojení člověka s propojením přírody jako takové.
Strom života je velmi košatý statný strom s velkými a hlubokými kořeny. To v sobě skrývá další symboliku, že bez silných kořenů strom nestojí. Tím pádem bez silných kořenů v podobě našich rodin, našich nejbližších, bychom také neustáli mnohé životní bouřky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití: difuzér aromafume postavte na nehořlavou podložku (např. keramická miska), vložte do něj zapálenou čajovou svíčku, přiklopte měděnou miskou a na ni položte vonnou cihličku. Vonnou atmosféru vám vytvoří na cca 45 až 60 min. Při odchodu z místnosti nezapomeňte sfouknout čajovou svíčku. Během spalování a nějakou dobu po něm, se difuzéru nedotýkejte. Nenechávejte difuzér v dosahu dětí. 

Aromafume kostičky pomáhají harmonizovat jednotlivé čakry, podporují přirozené proudění životní energie, směrují „prána“, životně důležitou sílu („prána“ znamená dech), která představuje všechny proudy vitálních energií dohromady, tzv. absolutní energii, podněcují mysl, ducha i fyzické tělo. Aromatické kostičky jsou vyrobeny z přírodních surovin, a to z aromatických dřevin, exotických květin, kůry stromů, pryskyřic, listů, květů a vonných olejů.

Hmotnost: cca 70 g, rozměry cca 5,5 x 7 cm

Výrobce: Aromatan Cosmetics Pvt

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 19.12.2019
Produkt jsem koupila jako dárek pod vánoční stromeček, tak snad bude obdarovaný spokojen.
KM Avatar autora Kateřina Františová Müllerová (Administrátor) 19.12.2019
Paní Mirko, děkuji za Vaší recenzi. Dejte pak vědět, jak byl obdarovaný spokojený. Budu za to ráda. Záleží mi na spokojenosti zákazníků.