AROMA KOSTIČKY AROMAFUME PRO 5. ČAKRU - 9ks - 40gr

Kód: 2907
99 Kč / ks
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Aromatické kostičky které provoní nádherně Váš bytový, nebo kancelářský prostor.

Vůně : pomeranč, máta, kakost, kombinované s jemnou vůní levandule, vanilky, santalu a pižma, ananas se sladkou vůní vanilky, jemnou osvěžující vůní gerania, vetiveru a skořice, podtržené sladkými tóny santalového dřeva

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aromaterapie čaker

K otevření a harmonizaci čaker se používají také vonné 100% přírodní kostičky (uměle vyrobené vůně postrádají životní sílu rostlin), stejně jako komplexní paletu vzájemně na sebe působících látek, která může vzniknout jen v přírodě. Protože aromatické kostičky jsou vyrobeny z přírodních organických látek, je jejich účinek v souladu s potřebami těla i duše. Přírodní vonné látky však také vysílají vibrace, které působí přímo, bez zprostředkování nosem. Při aktivaci čaker aromatickými kostičkami se uplatní obě formy přenosu. Pro každou čakru používáme jinou směs.

V páté čakře se nachází centrum lidských vyjadřovacích schopností, kominikace a ispirace. Je spojeno s menší vedlejší čakrou týl. Tyto dvě čakry bývají považovány za jedinou. Svojí funkcí je čakra týlu tak úzce spjata s krční čakrou, že ji lze opravdu spojit s pátou čakrou. Pátá čakra vytváří spojení spodních čaker s čakrami hlavy. Slouží jako most mezi naším myšlením a cítěním, mezi našimi impulsy a reakcemi na ně, propojuje obsahy všech čaker s naším světem. Přes krční čakru vyjadřujeme vše smích , pláč, pocity, radosti strachu, vzteku, lásky, přání, myšlení, myšlenky, názory a vnímání našeho světa. Komunikace našeho vnitřního života s vnějškem je prostřednictvím mluveného slova, gesty, mimikou, uměleckými projevy (tanec, kreslení, hudba,..)

Disharmonická funkce:

Když jsou blokovány energie krční čakry, je rušeno porozumění mezi hlavou a tělem. Bude vám zatěžko reflektovat své vlastní pocity a projevujete své zadržované emoce často v nepromyšleném chování, anebo se uzavřete ve své intelektualitě. Místo toho se pokoušíte vše zakrýt gesty a mnohými slovy, za kterýni skutečně skrýváte svou skutečnou podstatu.  Vaše řeč je buď neuhlazená a hrubá, nebo spíše věcná a studená. Možná i koktáte. Váš hlas je poměrně silný, vaše slova, ale nemají hlubší význam. Nesnesete, abyste působili dojmem slabocha a pokoušíš se stát za každou cenu silným. Tak se dostáváte pod velký tlak. Výsledek je ten, že se schováváte do krunýře, vystrčíte ramena a schováte hlavu mezi ně, aby jste se tak ochránili před další možnou zátěží nebo novým útokem. Disharmonická čakra je také u lidí, kteří zneužívají svá slova k manipulaci druhých lidí. Tvé vnitřní poznání se neodvažuješ nikomu ukázat a projevovat ho. Toto poznání se ,ale někdy domáhá projevu, můžou tak vzniknout básně, obrazy, písně. Nedostatečná funkce:

Při nedostatečné funkci páté čakry upadáte do těžkostí, jak se projevit, vyjádřit, představit. Držítete se zpátky, jste spíše plašší, tichouncí, uzavření, nebo mluvíte jen o nedůležitých věcech.
Když se musíte projevit máte jakoby knedlík v krku a váš hlas je stísněný. Ještě častěji než v disharmonické funkci zde častěji nacházíme koktání. Jste vůči ostatním lidem nejistí a obáváte se jejich soudu. Proto se orientujete na jejich mínění a často nevíte co chcete. Nemáte přístup k vaší duši a jejím poselstvím a a ni důvěru ve své intuitivní síly. Když se pátá čakra nerozvíjí během života, nastátá celkové ztuhnutí. Tebou vymezený rámec bytí , uvnitř kterého trávíte život a vyjadřujete svůj potencionál, je velmi úzký, jedinou realitu považujete vnější svět.

 

MŮJ TIP: stačí každou kostičku rozdělit na 4 kousky. (takže z jednoho balení máte 36 malinkých cihliček) Provoní nádherně celý Váš byt.

Počet: 9 kostiček v balení
Hmotnost: cca 40 g
Kostičky nehoří, proto nevytvářejí žádný popel, kouř je minimální a hlavně jsou netoxické!

Výrobce: Aromatan Cosmetics Pvt

Doplňkové parametry

Kategorie: AROMATICKÉ KOSTIČKY - AROMAFUME
Hmotnost: 0.04 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: