AROMA KOSTIČKY AROMAFUME PRO 3. ČAKRU - 9ks - 40gr

Kód: 2898
99 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Aromatické kostičky které provoní nádherně Váš bytový, nebo kancelářský prostor.

Vůně : citrusové tóny bergamotu, citrónové trávy,  jemná květinová vůně růže, rozmarýnu a heřmánku, máty, růžového dřeva,  lišejníku větvičníku (oakmoss), vanilky, santalu, pižma a rozmarýnu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aromaterapie čaker

K otevření a harmonizaci čaker se používají také vonné 100% přírodní kostičky (uměle vyrobené vůně postrádají životní sílu rostlin), stejně jako komplexní paletu vzájemně na sebe působících látek, která může vzniknout jen v přírodě. Protože aromatické kostičky jsou vyrobeny z přírodních organických látek, je jejich účinek v souladu s potřebami těla i duše. Přírodní vonné látky však také vysílají vibrace, které působí přímo, bez zprostředkování nosem. Při aktivaci čaker aromatickými kostičkami se uplatní obě formy přenosu. Pro každou čakru používáme jinou směs.

Třetí čakra je sídlem emocí - hněvu, strachu, viny, žárlivosti, sobectví, nezdravých tužeb. Čakra přestavuje naše centrum síly. Tudy přijímáme sluneční energii, která kromě toho vyživuje éterické vibrační pole a tím dodává vitalitu také tělu fyzickému a udržuje ho. Třetí čakrou vstupujeme do aktivního vztahu ke třetím lidem. Je to oblast, ze které vychází z našeho těla emoční energie. Odtud, jsou řízeny sympatie a antipatie, schopnost trvalých vazeb a mezilidské vztahy. Čakrou vnímáme přímé vibrace ostatních lidí, když cítíme hrozící nebezpečí- čakra se stáhne, což je obranný mechanismus. Nenastává to, ale v případě, máme-li hodně světla v sobě, které vytváří kolem nás ochranný obal.


Harmonická funkce:
Třetí čakra, když je otevřená a funguje harmonicky, máte v sobě pocit míru, vnitřní harmonie, jste spokojeni s postavením v životě. Můžete být sami se sebou vyrovnaní a zároveň respektujetme přání a pocity druhých. Máte v sobě jas, který obklopuje i vaše tělo, chrání vás před negativními vibracemi a vyzařuje do vašeho okolí. Máte-li navíc otevřenu šestou a sedmou čakru, poznáváte, že vše viditelné je složeno z různých vibrací světla. Plní se vám přání, protože jste úzce spojeni se silou světla. Co si přejete přitahujete jako magnet.


Disharmonická funkce:
Při jednostranném vlivu, nebo chybné funkci třetí čakry. Všechno má být podle vašeho názoru, chcete ovládat svůj svět, prosazovat svou moc a dobývat. Avšak cítíte, že jste k tomu hnáni vnitřním neklidem a nespokojeností. Pravděpodobně jste zažili mnoho uznání a potvrzení sebe sama, proto jsi si nemohli vyvinout skutečnou sebeúctu, která se vám nedostávala a kterou teď hledáte ve vnějším světě. Chybí vám vnitřní uvolněnost, připadá tvám těžké vypřáhnout a uvolnit se. Také lehce vybuchnete, ve své podrážděnosti se projevuje mnoho hněvu, které jste během času spolykal bez dalšího zpracování.
Nedostatečná funkce:
S nedostatečnou funkcí třetí čakry se cítíte často bez odvahy a poražený. Všude vidíte překážky, které se vám stavějí do cesty. Rozvoj osobnosti byl již pravděpodobně v dětstvím poškozen. V obtížných situacích máte houpavý strach v žaludku nebo jste nervózní, máte těkavé jednání. Neobvyklé zážitky tvám přinášejí strach a neklid.

 

Použití aromakostiček:  do aromalampy, která je vhodná pro použití vonného vosku vložte zapálenou čajovou svíčku a na aromalampu položte aromatickou kostičku. Váš domov povoní na přibližně 45 až 60 min. Při odchodu z místnosti nezapomeňte sfouknout čajovou svíčku. Během hoření svíčky i nějakou dobu po zasnutí, se aromalampy nedotýkejte. Nenechávejte v dosahu dětí. 

MŮJ TIP: stačí každou kostičku rozdělit na 4 kousky. (takže z jednoho balení máte 36 malinkých cihliček) Provoní nádherně celý Váš byt.

Počet: 9 kostiček v balení
Hmotnost: cca 40 g
Kostičky nehoří, proto nevytvářejí žádný popel, kouř je minimální a hlavně jsou netoxické!

Výrobce: Aromatan Cosmetics Pvt

Doplňkové parametry

Kategorie: AROMATICKÉ KOSTIČKY - AROMAFUME
Hmotnost: 0.04 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: