AROMA KOSTIČKY AROMAFUME PRO 2.ČAKRU - 9ks - 40gr

Kód: 2895
99 Kč / ks
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Aromatické kostičky které provoní nádherně Váš bytový, nebo kancelářský prostor.

Exotickoá vůně květin a travin : vanilka, pačuli, jasmín, mandarinka, růže, skořice, gerania, citrónová tráva, pižmo a vetiver

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aromaterapie čaker

K otevření a harmonizaci čaker se používají také vonné 100% přírodní kostičky (uměle vyrobené vůně postrádají životní sílu rostlin), stejně jako komplexní paletu vzájemně na sebe působících látek, která může vzniknout jen v přírodě. Protože aromatické kostičky jsou vyrobeny z přírodních organických látek, je jejich účinek v souladu s potřebami těla i duše. Přírodní vonné látky však také vysílají vibrace, které působí přímo, bez zprostředkování nosem. Při aktivaci čaker aromatickými kostičkami se uplatní obě formy přenosu. Pro každou čakru používáme jinou směs.

Druhá čakra je centrum původních, nefiltrovaných emocí, sexuální energie a tvořivých sil. Je přiřazena elementu vody, ze kterého postává vše živé. Prostřednictvím této čakry máme přístup k oplodňujícím a vstřícným energiiím, které pronikají přírodou. Zažíváme sebe jako část tvořivého procesu, který projevujeme skrze pocity a tvořivého jednání. Tato čakra je považována za sídlo Šakti, ženského aspektu boha, ve formě tvořivé rodící síly. U muže zahrnuje její působnost oblast pohlavních orgánů, které v sobě nesou impuls k tvoření nového života, avšak voda také odplavuje a očištuje to se projeví v oblasti detoxikační a vyměšující. Na úrovni duševní To prožíváme jako uvolnění a odplavení pocitů.


Harmonická funkce:
Harmonická funkce se projevuje v přirozeném splývání s proudem života a svými pocity. Jste vůči lidem a hlavně kvůli druhému pohlaví přirozená/ý a otevřená/ý. Sexuální spojení s druhým člověkem je radost a láska v jednom.


Disharmonická funkce:
Chybná funkce druhé čakry má svůj původ hlavně v období puberty. Probouzí se sexuální síly vyvolávající nejistotu. Někdy je to, ale také nedostatek něžnosti a tělesné blízkosti v dětství.  Jiný možný následek tohoto přístupu je, že používáte sex jako drogu. To znamená, že jste správně nepoznali tvořivý potenciál těchto sil a použili je nesprávným směrem.


Nedostatečná funkce:
Nedostatečná funkce vzniká ve většině případů již v dětství. Možná vám chyběli dotyky, mazlení a něžnosti.  V pubertě jste  deroucí se sexualitu zablokovali, potlačili. Možná to zapříčinila malá sebedůvěra. Toto potlačení má za následek nedostatek sebeúcty, neprůchodnost emocí a sexuální chladnost.

 

Použití aromakostiček:  do aromalampy, která je vhodná pro použití vonného vosku vložte zapálenou čajovou svíčku a na aromalampu položte aromatickou kostičku. Váš domov povoní na přibližně 45 až 60 min. Při odchodu z místnosti nezapomeňte sfouknout čajovou svíčku. Během hoření svíčky i nějakou dobu po zasnutí, se aromalampy nedotýkejte. Nenechávejte v dosahu dětí. 

MŮJ TIP: stačí každou kostičku rozdělit na 4 kousky. (takže z jednoho balení máte 36 malinkých cihliček) Provoní nádherně celý Váš byt.

Počet: 9 kostiček v balení
Hmotnost: cca 40 g
Kostičky nehoří, proto nevytvářejí žádný popel, kouř je minimální a hlavně jsou netoxické!

Výrobce: Aromatan Cosmetics Pvt

Doplňkové parametry

Kategorie: AROMATICKÉ KOSTIČKY - AROMAFUME
Hmotnost: 0.04 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: